Maç Listesine Dön
China League One • 07.11.2026 — 09:30

Wuxi Wugou

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.41
VS
Başlamadı

Changchun Yatai

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wuxi Wugou - Changchun Yatai mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wuxi Wugou %42.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wuxi Wugou xG 1.64
Dengeli
Changchun Yatai xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %42.6
X (Beraberlik) %28.4
2 (Deplasman) %29.0

Çifte Şans 1X: %71.0
Çifte Şans X2: %57.4
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9 1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5 2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0 3.5 Alt: %75.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.9
KG Yok %48.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.5
1-0
%10.3
0-0
%8.9
2-1
%8.9
0-1
%8.0
2-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8 İY X: %44.7 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3 İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7 İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.92
+
Dep 4.13
=
Toplam 9.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.1 8.5 Alt: %44.9
9.5 Üst: %42.0 9.5 Alt: %58.1
10.5 Üst: %30.0 10.5 Alt: %70.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %40.3 İY 4.5 Alt: %59.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.6 | Eşit: %13.0 | Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 12.6 • Dep: 10
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.5 21.5 Alt: %41.6
23.5 Şut Üst: %41.8 23.5 Alt: %58.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.8 7.5 Alt: %46.2
8.5 İsabetli Üst: %39.8 8.5 Alt: %60.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Wuxi Wugou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Changchun Yatai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Wuxi Wugou (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Changchun Yatai (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.86 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
-1.25 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
-1.00 @3.80 %26.3 %21.9 @1.36 %73.7
-0.75 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
-0.50 @2.36 %42.5 %0.0 @1.74 %57.5
-0.25 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
0.0 @1.68 %59.4 %28.5 @2.46 %40.6
+0.25 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
+0.50 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+0.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.47 %22.4
+1.00 @1.17 %85.7 %17.2 @7.00 %14.3
+1.25 @1.15 %87.1 %0.0 @7.73 %12.9
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.46 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
+2.00 @1.59 %62.9 %26.5 @2.70 %37.1
+2.25 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+2.50 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
+2.75 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+3.00 @3.18 %31.4 %21.6 @1.46 %68.6
+3.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
+3.50 @4.06 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 8.0% 5.0% 1.9% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.3% 13.6% 7.1% 2.7% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.9% 8.9% 5.0% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 3.7% 4.2% 2.4% 0.9% 0.2% 0.1%
4 Gol 1.3% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Wuxi Wugou — Son 5 Maç
G vs Guangxi Hengchen (D)
1 - 2
G vs Shaanxi Union (E)
2 - 0
M vs Heilongjiang Lava Spring (E)
0 - 2
B vs Suzhou Dongwu (E)
2 - 2
G vs Nanjing City (D)
0 - 3
Changchun Yatai — Son 5 Maç
G vs Nantong Zhiyun (E)
1 - 0
G vs Meizhou Kejia (E)
4 - 1
B vs Guangxi Hengchen (D)
2 - 2
B vs Dalian Huayi (D)
1 - 1
B vs Yanbian Longding (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.