Maç Listesine Dön
China League One • 07.11.2026 — 09:30

Shaanxi Union

Elo: 1554
λ (Beklenen Gol): 2.75
VS
Başlamadı

Guangxi Hengchen

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Shaanxi Union - Guangxi Hengchen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.75, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shaanxi Union %68.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Shaanxi Union xG 2.79
Dengeli
Guangxi Hengchen xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %68.5
X (Beraberlik) %17.1
2 (Deplasman) %14.4

Çifte Şans 1X: %85.6
Çifte Şans X2: %31.5
Çifte Şans 12: %82.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5 0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.2 1.5 Alt: %8.8
2.5 Üst: %75.9 2.5 Alt: %24.1
3.5 Üst: %56.2 3.5 Alt: %43.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.9
KG Yok %33.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.7
3-1
%8.0
2-0
%7.0
1-1
%6.8
3-0
%6.4
4-1
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.8 İY X: %32.3 İY 2: %16.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.3 İY 0.5 Alt: %17.7
İY 1.5 Üst: %53.9 İY 1.5 Alt: %46.1
İY 2.5 Üst: %26.1 İY 2.5 Alt: %73.9
İY 3.5 Üst: %9.9 İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.61
+
Dep 4.38
=
Toplam 11.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.4 8.5 Alt: %15.6
9.5 Üst: %75.6 9.5 Alt: %24.4
10.5 Üst: %65.1 10.5 Alt: %34.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.51 Korner (Ev: 3.5, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %64.5 İY 4.5 Alt: %35.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %78.5 | Eşit: %7.7 | Dep: %13.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.5
Ev: 20.8 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 11.1
Ev: 7.4 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.9 21.5 Alt: %3.1
23.5 Şut Üst: %92.8 23.5 Alt: %7.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.1 7.5 Alt: %13.9
8.5 İsabetli Üst: %77.4 8.5 Alt: %22.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Shaanxi Union
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guangxi Hengchen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Shaanxi Union (-1.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guangxi Hengchen (+1.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.20 %45.5 %0.0 @1.84 %54.5
-1.25 Ana Hat @1.96 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
-1.00 @1.73 %57.8 %21.2 @2.37 %42.3
-0.75 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
-0.50 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
-0.25 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
0.0 @1.23 %81.5 %18.2 @5.41 %18.5
+0.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.01 %16.6
+0.50 @1.18 %84.9 %0.0 @6.61 %15.1
+0.75 @1.12 %89.0 %0.0 @9.09 %11.0
+1.00 @1.07 %93.6 %9.3 @15.50 %6.5
+1.25 @1.07 %93.9 %0.0 @16.29 %6.1
+1.50 @1.06 %94.2 %0.0 @17.08 %5.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.77 %10.2
+2.00 @1.13 %88.8 %16.3 @8.91 %11.2
+2.25 @1.24 %80.9 %0.0 @5.24 %19.1
+2.50 @1.35 %74.3 %0.0 @3.90 %25.7
+2.75 @1.40 %71.3 %0.0 @3.49 %28.7
+3.00 @1.48 %67.5 %20.9 @3.08 %32.5
+3.25 @1.68 %59.7 %0.0 @2.48 %40.4
+3.50 @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.5% 2.0% 1.5% 0.6% 0.2% 0.0%
1 Gol 5.0% 7.3% 4.2% 1.7% 0.5% 0.1%
2 Gol 7.5% 9.3% 5.7% 2.4% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.9% 8.5% 5.2% 2.2% 0.7% 0.2%
4 Gol 4.7% 5.8% 3.6% 1.5% 0.5% 0.1%
5 Gol 2.6% 3.2% 2.0% 0.8% 0.3% 0.1%
Shaanxi Union — Son 5 Maç
G vs Meizhou Kejia (D)
0 - 2
M vs Wuxi Wugou (D)
2 - 0
G vs Guangzhou E-Power (E)
4 - 0
G vs Dongguan United (E)
5 - 1
G vs Nanjing City (D)
1 - 4
Guangxi Hengchen — Son 5 Maç
M vs Wuxi Wugou (E)
1 - 2
M vs Dalian Huayi (D)
3 - 2
B vs Changchun Yatai (E)
2 - 2
B vs Shenzhen Juniors (E)
1 - 1
G vs Yanbian Longding (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.