Maç Listesine Dön
China League One • 07.11.2026 — 09:30

Guangzhou E-Power

Elo: 1607
λ (Beklenen Gol): 2.19
VS
Başlamadı

Nanjing City

Elo: 1438
λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guangzhou E-Power - Nanjing City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.19, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guangzhou E-Power %66.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guangzhou E-Power xG 2.35
Dengeli
Nanjing City xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %66.4
X (Beraberlik) %20.3
2 (Deplasman) %13.3

Çifte Şans 1X: %86.7
Çifte Şans X2: %33.6
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %81.9 1.5 Alt: %18.1
2.5 Üst: %59.4 2.5 Alt: %40.6
3.5 Üst: %37.0 3.5 Alt: %63.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.9
KG Yok %47.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%11.1
2-1
%9.8
1-1
%9.6
1-0
%9.4
3-0
%8.1
3-1
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.5 İY X: %37.5 İY 2: %14.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1 İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %40.8 İY 1.5 Alt: %59.2
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %4.9 İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.49
+
Dep 3.62
=
Toplam 10.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.0 8.5 Alt: %32.0
9.5 Üst: %55.6 9.5 Alt: %44.4
10.5 Üst: %43.1 10.5 Alt: %56.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.65 Korner (Ev: 2.99, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %49.7 İY 4.5 Alt: %50.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.3 | Eşit: %8.6 | Dep: %14.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26
Ev: 17.4 • Dep: 8.6
İsabetli Şut 9.1
Ev: 6.2 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.9 21.5 Alt: %19.1
23.5 Şut Üst: %67.8 23.5 Alt: %32.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.1 7.5 Alt: %30.9
8.5 İsabetli Üst: %56.1 8.5 Alt: %43.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Guangzhou E-Power
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nanjing City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Guangzhou E-Power (-1.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nanjing City (+1.25)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.13
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
-1.25 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
-1.00 @1.82 %55.0 %23.6 @2.22 %45.0
-0.75 @1.64 %61.0 %0.0 @2.57 %39.0
-0.50 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
-0.25 @1.37 %73.3 %0.0 @3.74 %26.8
0.0 @1.21 %82.9 %20.8 @5.84 %17.1
+0.25 @1.18 %84.9 %0.0 @6.61 %15.1
+0.50 @1.16 %86.5 %0.0 @7.38 %13.6
+0.75 @1.10 %90.6 %0.0 @10.61 %9.4
+1.00 @1.05 %95.1 %9.1 @20.47 %4.9
+1.25 @1.05 %95.4 %0.0 @21.49 %4.7
+1.50 @1.05 %95.6 %0.0 @22.52 %4.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %79.0 %0.0 @4.76 %21.0
+2.00 @1.32 %75.9 %23.1 @4.14 %24.2
+2.25 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.0
+2.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.7
+2.75 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.1
+3.00 @2.18 %45.9 %23.0 @1.85 %54.1
+3.25 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
+3.50 @2.82 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 3.5% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 9.7% 9.9% 4.1% 1.2% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.3% 10.1% 4.5% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 8.3% 7.3% 3.3% 1.0% 0.2% 0.0%
4 Gol 4.5% 4.0% 1.8% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.0% 1.8% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
Guangzhou E-Power — Son 5 Maç
B vs Hebei Kungfu (D)
1 - 1
B vs Suzhou Dongwu (E)
1 - 1
M vs Shaanxi Union (D)
4 - 0
G vs Heilongjiang Lava Spring (E)
3 - 1
G vs Shenzhen Juniors (D)
1 - 4
Nanjing City — Son 5 Maç
G vs Dalian Huayi (E)
2 - 0
G vs Dongguan United (D)
2 - 5
G vs Hebei Kungfu (E)
1 - 0
B vs Ningbo Professional (D)
0 - 0
M vs Shaanxi Union (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.