Japonya
J2 League •
07.11.2026 — 08:00
Yokohama FC
Elo: 1582λ (Beklenen Gol): 1.28
VS
Başlamadı
Fujieda MYFC
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yokohama FC - Fujieda MYFC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Yokohama FC %38.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yokohama FC xG
1.60
Dengeli
Fujieda MYFC xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.7
X (Beraberlik)
%29.4
2 (Deplasman)
%31.9
Çifte Şans 1X: %68.1
Çifte Şans X2: %61.3
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.7
1.5 Alt: %29.3
2.5 Üst: %43.7
2.5 Alt: %56.3
3.5 Üst: %22.7
3.5 Alt: %77.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.2
KG Yok
%49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.9
1-0
%10.4
0-0
%9.8
0-1
%9.1
2-1
%8.3
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2
İY X: %45.8
İY 2: %25.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.7
İY 0.5 Alt: %34.3
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.66
+
Dep
4.18
=
Toplam
8.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.3
8.5 Alt: %47.7
9.5 Üst: %39.2
9.5 Alt: %60.9
10.5 Üst: %27.5
10.5 Alt: %72.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.07 Korner (Ev: 2.15, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %38.4
İY 4.5 Alt: %61.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.7 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %36.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 11.9 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.2 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.0
21.5 Alt: %47.0
23.5 Şut Üst: %36.4
23.5 Alt: %63.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5
7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.6
8.5 Alt: %63.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYokohama FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fujieda MYFC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yokohama FC (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Fujieda MYFC (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.68 | %17.6 | %0.0 | @1.21 | %82.4 |
| -1.25 | @5.08 | %19.7 | %0.0 | @1.24 | %80.3 |
| -1.00 | @4.48 | %22.3 | %21.1 | @1.29 | %77.7 |
| -0.75 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -0.50 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| 0.0 | @1.82 | %54.8 | %29.4 | @2.21 | %45.2 |
| +0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| +0.50 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +1.00 | @1.19 | %83.7 | %18.6 | @6.14 | %16.3 |
| +1.25 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
| +1.50 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.54 | %13.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.68 | %59.7 | %27.1 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.00 | @3.52 | %28.4 | %21.1 | @1.40 | %71.6 |
| +3.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| +3.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 9.2% | 5.8% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.0% | 7.4% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.3% | 8.3% | 4.8% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.6% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Yokohama FC — Son 5 Maç
G
vs Blaublitz Akita (E)
2 - 1
G
vs Tokushima Vortis (D)
0 - 1
B
vs Omiya Ardija (D)
2 - 2
G
vs Ventforet Kofu (D)
0 - 3
B
vs Tochigi City (D)
1 - 1
Fujieda MYFC — Son 5 Maç
M
vs Jubilo Iwata (E)
1 - 2
B
vs Blaublitz Akita (D)
1 - 1
M
vs Tokushima Vortis (E)
0 - 1
B
vs Tochigi City (D)
2 - 2
B
vs Montedio Yamagata (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.