Japonya
J2 League •
07.11.2026 — 08:00
Albirex Niigata
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 2.23
VS
Başlamadı
Imabari
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Albirex Niigata - Imabari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.23, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Albirex Niigata %61.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Albirex Niigata xG
2.39
Dengeli
Imabari xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.5
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%17.6
Çifte Şans 1X: %82.4
Çifte Şans X2: %38.5
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.5
1.5 Alt: %14.5
2.5 Üst: %65.2
2.5 Alt: %34.8
3.5 Üst: %43.3
3.5 Alt: %56.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.1
KG Yok
%38.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.8
1-1
%9.4
2-0
%8.6
3-1
%7.3
1-0
%7.1
3-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.8
İY X: %36.7
İY 2: %17.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.0
İY 0.5 Alt: %23.0
İY 1.5 Üst: %45.3
İY 1.5 Alt: %54.8
İY 2.5 Üst: %19.1
İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.4
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.57
+
Dep
4.15
=
Toplam
10.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.2
8.5 Alt: %25.8
9.5 Üst: %62.8
9.5 Alt: %37.2
10.5 Üst: %50.6
10.5 Alt: %49.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 3.02, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %54.7
İY 4.5 Alt: %45.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.1 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %18.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.7
Ev: 17.6 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
9.7
Ev: 6.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.4
21.5 Alt: %11.6
23.5 Şut Üst: %78.5
23.5 Alt: %21.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.4
7.5 Alt: %24.6
8.5 İsabetli Üst: %63.6
8.5 Alt: %36.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlbirex Niigata
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Imabari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Albirex Niigata (-1.00)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %22.5
Imabari (+1.00)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -1.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| -1.00 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %22.5 | @1.96 | %50.9 |
| -0.75 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| -0.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| -0.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| 0.0 | @1.30 | %77.1 | %21.5 | @4.37 | %22.9 |
| +0.25 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +0.50 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.56 | %18.0 |
| +0.75 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.60 | %13.2 |
| +1.00 | @1.08 | %92.3 | %11.1 | @12.94 | %7.7 |
| +1.25 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.74 | %7.3 |
| +1.50 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.55 | %6.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.01 | %16.6 |
| +2.00 | @1.23 | %81.2 | %20.8 | @5.31 | %18.8 |
| +2.25 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
| +2.50 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +2.75 | @1.67 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +3.00 | @1.86 | %53.9 | %22.6 | @2.17 | %46.2 |
| +3.25 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +3.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 3.4% | 2.3% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.3% | 9.7% | 5.1% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 10.0% | 5.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.6% | 7.5% | 4.2% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.7% | 4.2% | 2.3% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Albirex Niigata — Son 5 Maç
G
vs Ventforet Kofu (D)
0 - 1
M
vs Kataller Toyama (E)
2 - 3
G
vs Vegalta Sendai (E)
2 - 1
G
vs Sagan Tosu (E)
2 - 1
B
vs Shonan Bellmare (D)
1 - 1
Imabari — Son 5 Maç
M
vs Consadole Sapporo (E)
0 - 4
B
vs Ventforet Kofu (E)
1 - 1
M
vs Blaublitz Akita (D)
1 - 0
M
vs Vegalta Sendai (D)
3 - 1
B
vs Vanraure Hachinohe (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.