Japonya
J3 League •
07.11.2026 — 08:00
Thespakusatsu Gunma
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.89
VS
Başlamadı
Osaka
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Thespakusatsu Gunma - Osaka mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Osaka %50.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Thespakusatsu Gunma xG
1.20
Dengeli
Osaka xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.6
X (Beraberlik)
%28.1
2 (Deplasman)
%50.3
Çifte Şans 1X: %49.7
Çifte Şans X2: %78.4
Çifte Şans 12: %71.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.8
1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.6
2.5 Alt: %57.4
3.5 Üst: %21.8
3.5 Alt: %78.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.7
KG Yok
%53.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
0-1
%12.8
0-2
%10.3
0-0
%10.1
1-2
%9.2
1-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.4
İY X: %45.5
İY 2: %36.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.1
İY 0.5 Alt: %34.9
İY 1.5 Üst: %29.8
İY 1.5 Alt: %70.2
İY 2.5 Üst: %9.4
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.88
+
Dep
4.93
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.2
9.5 Üst: %38.7
9.5 Alt: %61.3
10.5 Üst: %27.1
10.5 Alt: %72.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %38.1
İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.9 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %57.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 9.5 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.0
21.5 Alt: %49.0
23.5 Şut Üst: %34.5
23.5 Alt: %65.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.8
7.5 Alt: %51.2
8.5 İsabetli Üst: %35.0
8.5 Alt: %65.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiThespakusatsu Gunma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Osaka
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Thespakusatsu Gunma (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Osaka (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.39 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.25 | @12.44 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| -1.00 | @11.49 | %8.7 | %14.2 | @1.10 | %91.3 |
| -0.75 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -0.50 | @4.62 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.25 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
| 0.0 | @3.32 | %30.2 | %28.2 | @1.43 | %69.8 |
| +0.25 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +0.50 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.75 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
| +1.00 | @1.52 | %65.9 | %24.4 | @2.93 | %34.1 |
| +1.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.41 | %29.4 |
| +1.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.00 | @1.72 | %58.2 | %27.2 | @2.39 | %41.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +2.50 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +2.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +3.00 | @3.69 | %27.1 | %20.9 | @1.37 | %72.9 |
| +3.25 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| +3.50 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 12.9% | 10.3% | 5.1% | 1.9% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.3% | 13.2% | 9.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.7% | 5.5% | 4.1% | 2.0% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.6% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Thespakusatsu Gunma — Son 5 Maç
M
vs Nara Club (D)
3 - 0
M
vs Kanazawa (D)
4 - 0
G
vs Kamatamare Sanuki (E)
1 - 0
M
vs Matsumoto Yamaga (D)
2 - 0
B
vs Gainare Tottori (D)
1 - 1
Osaka — Son 5 Maç
G
vs Roasso Kumamoto (E)
2 - 1
M
vs FC Gifu (D)
1 - 0
G
vs Kagoshima United (E)
2 - 1
G
vs Nara Club (E)
2 - 0
M
vs Kitakyushu (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.