Japonya
J3 League •
07.11.2026 — 08:00
Fukushima United
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 1.70
VS
Başlamadı
FC Ryukyu
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 2.63
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fukushima United - FC Ryukyu mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 2.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Ryukyu %57.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fukushima United xG
1.95
Dengeli
FC Ryukyu xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.7
X (Beraberlik)
%19.1
2 (Deplasman)
%57.2
Çifte Şans 1X: %42.8
Çifte Şans X2: %76.3
Çifte Şans 12: %80.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.4
1.5 Alt: %6.6
2.5 Üst: %80.5
2.5 Alt: %19.5
3.5 Üst: %62.7
3.5 Alt: %37.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.2
KG Yok
%23.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.8
1-3
%6.8
2-2
%6.6
1-1
%6.4
2-3
%5.8
2-1
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.0
İY X: %32.6
İY 2: %44.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.6
İY 0.5 Alt: %15.4
İY 1.5 Üst: %58.5
İY 1.5 Alt: %41.5
İY 2.5 Üst: %30.3
İY 2.5 Alt: %69.7
İY 3.5 Üst: %12.6
İY 3.5 Alt: %87.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.5
+
Dep
7.36
=
Toplam
12.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.4
8.5 Alt: %10.6
9.5 Üst: %82.5
9.5 Alt: %17.5
10.5 Üst: %73.6
10.5 Alt: %26.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.92 Korner (Ev: 2.53, Dep: 3.39)
İY 4.5 Üst: %70.4
İY 4.5 Alt: %29.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.4 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %64.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.6
Ev: 14.4 • Dep: 19.2
İsabetli Şut
11.7
Ev: 5.1 • Dep: 6.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.7
21.5 Alt: %1.4
23.5 Şut Üst: %96.6
23.5 Alt: %3.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.7
7.5 Alt: %10.3
8.5 İsabetli Üst: %82.5
8.5 Alt: %17.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFukushima United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Ryukyu
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fukushima United (+0.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Ryukyu (-0.75)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.83 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -1.25 | @8.25 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.00 | @7.68 | %13.0 | %13.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.75 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| -0.50 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -0.25 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| 0.0 | @3.28 | %30.5 | %20.2 | @1.44 | %69.5 |
| +0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +0.50 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| +0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| +1.00 | @1.79 | %56.0 | %20.4 | @2.27 | %44.0 |
| +1.25 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +1.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.27 | %7.5 |
| +2.00 | @1.09 | %91.9 | %13.6 | @12.30 | %8.1 |
| +2.25 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.74 | %14.8 |
| +2.50 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.84 | %20.6 |
| +2.75 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
| +3.00 | @1.34 | %74.5 | %19.0 | @3.93 | %25.5 |
| +3.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +3.50 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 3.2% | 4.8% | 4.2% | 2.8% | 1.5% |
| 1 Gol | 1.9% | 6.7% | 8.2% | 7.2% | 4.7% | 2.5% |
| 2 Gol | 2.0% | 5.3% | 7.0% | 6.1% | 4.0% | 2.1% |
| 3 Gol | 1.2% | 3.0% | 4.0% | 3.5% | 2.3% | 1.2% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.3% | 1.7% | 1.5% | 1.0% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.2% |
Fukushima United — Son 5 Maç
B
vs Tochigi SC (D)
0 - 0
M
vs Matsumoto Yamaga (E)
1 - 3
G
vs Ehime FC (D)
2 - 4
G
vs Kitakyushu (E)
2 - 1
M
vs FC Gifu (D)
1 - 0
FC Ryukyu — Son 5 Maç
M
vs FC Gifu (E)
2 - 3
G
vs Gainare Tottori (E)
5 - 2
G
vs Nara Club (D)
1 - 3
G
vs Parceiro Nagano (D)
0 - 1
G
vs Tochigi SC (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.