South-Africa
K3 League •
07.11.2026 — 08:00
Yangpyeong
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.28
VS
Başlamadı
Dangjin Citizen
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 2.74
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yangpyeong - Dangjin Citizen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 2.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dangjin Citizen %67.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yangpyeong xG
1.60
Dengeli
Dangjin Citizen xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.1
X (Beraberlik)
%17.3
2 (Deplasman)
%67.6
Çifte Şans 1X: %32.4
Çifte Şans X2: %84.9
Çifte Şans 12: %82.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.4
1.5 Alt: %8.6
2.5 Üst: %76.4
2.5 Alt: %23.6
3.5 Üst: %57.0
3.5 Alt: %43.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.0
KG Yok
%32.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.6
1-3
%7.9
1-1
%6.8
0-2
%6.8
0-3
%6.2
2-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.6
İY X: %32.3
İY 2: %51.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.6
İY 0.5 Alt: %17.4
İY 1.5 Üst: %54.5
İY 1.5 Alt: %45.6
İY 2.5 Üst: %26.5
İY 2.5 Alt: %73.5
İY 3.5 Üst: %10.2
İY 3.5 Alt: %89.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.65
+
Dep
7.61
=
Toplam
12.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.2
8.5 Alt: %13.8
9.5 Üst: %78.0
9.5 Alt: %22.0
10.5 Üst: %68.0
10.5 Alt: %32.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.64 Korner (Ev: 2.14, Dep: 3.5)
İY 4.5 Üst: %66.4
İY 4.5 Alt: %33.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %16.0 |
Eşit: %8.2 |
Dep: %75.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.8
Ev: 11.8 • Dep: 19.9
İsabetli Şut
11
Ev: 4.2 • Dep: 6.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2
21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.5
23.5 Alt: %6.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.0
7.5 Alt: %14.0
8.5 İsabetli Üst: %77.2
8.5 Alt: %22.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYangpyeong
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dangjin Citizen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yangpyeong (+1.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dangjin Citizen (-1.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.98 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.25 | @15.21 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| -1.00 | @14.44 | %6.9 | %9.6 | @1.07 | %93.1 |
| -0.75 | @8.61 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -0.50 | @6.30 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -0.25 | @5.72 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| 0.0 | @5.15 | %19.4 | %18.4 | @1.24 | %80.6 |
| +0.25 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| +0.50 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +0.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +1.00 | @2.30 | %43.4 | %21.2 | @1.77 | %56.6 |
| +1.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +1.50 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.11 | %9.9 |
| +2.00 | @1.12 | %89.2 | %16.0 | @9.23 | %10.8 |
| +2.25 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.38 | %18.6 |
| +2.50 | @1.33 | %74.9 | %0.0 | @3.99 | %25.1 |
| +2.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +3.00 | @1.46 | %68.4 | %20.7 | @3.16 | %31.6 |
| +3.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +3.50 | @1.84 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 4.7% | 7.2% | 6.6% | 4.5% | 2.5% |
| 1 Gol | 1.9% | 7.2% | 9.2% | 8.4% | 5.8% | 3.2% |
| 2 Gol | 1.6% | 4.3% | 5.9% | 5.4% | 3.7% | 2.0% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.8% | 2.5% | 2.3% | 1.6% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.6% | 0.8% | 0.7% | 0.5% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Yangpyeong — Son 5 Maç
M
vs Gangneung City (D)
3 - 0
G
vs Ulsan Citizen (E)
2 - 1
M
vs Changwon City (D)
2 - 1
M
vs Pocheon (E)
0 - 2
M
vs Siheung Citizen (E)
1 - 3
Dangjin Citizen — Son 5 Maç
B
vs Siheung Citizen (E)
0 - 0
G
vs Daejeon Korail (D)
0 - 1
M
vs Gyeongju HNP (E)
2 - 3
G
vs Busan Transportation (E)
5 - 3
M
vs Chuncheon (E)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.