South-Africa
K3 League •
07.11.2026 — 08:00
Changwon City
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.33
VS
Başlamadı
Gangneung City
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Changwon City - Gangneung City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gangneung City %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Changwon City xG
1.60
Dengeli
Gangneung City xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.3
X (Beraberlik)
%25.8
2 (Deplasman)
%43.9
Çifte Şans 1X: %56.1
Çifte Şans X2: %69.7
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.0
0.5 Alt: %6.0
1.5 Üst: %80.5
1.5 Alt: %19.5
2.5 Üst: %57.1
2.5 Alt: %42.9
3.5 Üst: %34.7
3.5 Alt: %65.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.2
KG Yok
%39.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%9.2
0-1
%7.6
2-1
%7.5
0-2
%6.9
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3
İY X: %41.0
İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.9
İY 0.5 Alt: %27.2
İY 1.5 Üst: %39.4
İY 1.5 Alt: %60.6
İY 2.5 Üst: %15.1
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.76
+
Dep
5.25
=
Toplam
10.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.8
8.5 Alt: %33.2
9.5 Üst: %54.3
9.5 Alt: %45.7
10.5 Üst: %41.8
10.5 Alt: %58.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.6 Korner (Ev: 2.19, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %48.8
İY 4.5 Alt: %51.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.6 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %49.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 12.2 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.5
21.5 Alt: %22.5
23.5 Şut Üst: %63.4
23.5 Alt: %36.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.9
7.5 Alt: %34.1
8.5 İsabetli Üst: %52.5
8.5 Alt: %47.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChangwon City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gangneung City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Changwon City (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gangneung City (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.96
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.41 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.78 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.00 | @6.16 | %16.2 | %16.8 | @1.19 | %83.8 |
| -0.75 | @4.18 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -0.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.44 | %69.7 |
| -0.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| 0.0 | @2.44 | %41.0 | %26.0 | @1.70 | %59.0 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.8 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| +0.50 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +0.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +1.00 | @1.40 | %71.3 | %20.9 | @3.48 | %28.7 |
| +1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +1.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| +2.00 | @1.35 | %74.2 | %23.7 | @3.88 | %25.8 |
| +2.25 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +2.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.96 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +3.00 | @2.27 | %44.0 | %22.6 | @1.79 | %56.0 |
| +3.25 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +3.50 | @2.94 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.0% | 7.6% | 7.0% | 3.8% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.0% | 12.1% | 9.3% | 5.1% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.6% | 7.5% | 6.2% | 3.4% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.0% | 3.3% | 2.7% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Changwon City — Son 5 Maç
B
vs Ulsan Citizen (D)
0 - 0
M
vs Pocheon (E)
1 - 3
G
vs Yangpyeong (E)
2 - 1
M
vs Gyeongju HNP (D)
2 - 1
M
vs Siheung Citizen (D)
3 - 1
Gangneung City — Son 5 Maç
G
vs Yangpyeong (E)
3 - 0
G
vs Siheung Citizen (E)
2 - 1
M
vs Daejeon Korail (D)
2 - 1
M
vs Gyeongju HNP (E)
0 - 1
B
vs Busan Transportation (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.