Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 06.11.2026 — 21:30

Limonest

Elo: 1441
λ (Beklenen Gol): 1.14
CANLI

Andrézieux

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Limonest - Andrézieux mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Andrézieux %37.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Limonest xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Andrézieux xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %32.9
X (Beraberlik) %29.9
2 (Deplasman) %37.2

Çifte Şans 1X: %62.8
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.6 0.5 Alt: %10.4
1.5 Üst: %69.3 1.5 Alt: %30.7
2.5 Üst: %42.0 2.5 Alt: %58.0
3.5 Üst: %21.3 3.5 Alt: %78.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.9
KG Yok %51.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.1
0-1
%10.6
0-0
%10.4
1-0
%9.7
1-2
%8.0
2-1
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5 İY X: %46.5 İY 2: %28.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.7 İY 0.5 Alt: %35.3
İY 1.5 Üst: %29.4 İY 1.5 Alt: %70.6
İY 2.5 Üst: %9.2 İY 2.5 Alt: %90.8
İY 3.5 Üst: %2.3 İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.37
+
Dep 4.35
=
Toplam 8.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.7 8.5 Alt: %49.3
9.5 Üst: %37.6 9.5 Alt: %62.4
10.5 Üst: %26.2 10.5 Alt: %73.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 2.01, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %37.4 İY 4.5 Alt: %62.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.3 | Eşit: %13.7 | Dep: %42.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 11 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 7.6
Ev: 3.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.7 21.5 Alt: %50.3
23.5 Şut Üst: %33.3 23.5 Alt: %66.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.4 7.5 Alt: %51.6
8.5 İsabetli Üst: %34.6 8.5 Alt: %65.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Limonest
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Andrézieux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Limonest (0.0)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %29.9
Andrézieux (+0.00)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.30 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
-1.25 @6.60 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
-1.00 @5.90 %17.0 %19.2 @1.20 %83.0
-0.75 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
-0.50 @3.04 %32.9 %0.0 @1.49 %67.1
-0.25 @2.58 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
0.0 Ana Hat @2.13 %47.0 %29.9 @1.89 %53.0
+0.25 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+0.50 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+0.75 @1.43 %70.1 %0.0 @3.35 %29.9
+1.00 @1.26 %79.3 %20.8 @4.83 %20.7
+1.25 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+1.50 @1.20 %83.6 %0.0 @6.10 %16.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.55 %64.3 %0.0 @2.80 %35.7
+2.00 @1.74 %57.6 %27.4 @2.36 %42.4
+2.25 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
+2.50 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+2.75 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
+3.00 @3.75 %26.7 %20.8 @1.36 %73.4
+3.25 @4.24 %23.6 %0.0 @1.31 %76.4
+3.50 @4.74 %21.1 %0.0 @1.27 %78.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.4% 10.6% 7.1% 2.9% 0.9% 0.2%
1 Gol 9.8% 14.1% 8.1% 3.3% 1.0% 0.2%
2 Gol 6.1% 7.5% 4.6% 1.9% 0.6% 0.1%
3 Gol 2.3% 2.8% 1.7% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.7% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Limonest — Son 5 Maç
B vs Nimes (D)
2 - 2
B vs Saint-Priest (E)
1 - 1
M vs Rumilly Vallières (D)
4 - 1
B vs Istres (E)
1 - 1
G vs Chateauroux (D)
0 - 1
Andrézieux — Son 5 Maç
G vs UF Touraine (E)
1 - 0
B vs Hyères (D)
0 - 0
B vs Hauts Lyonnais (E)
1 - 1
M vs Troyes II (D)
3 - 2
G vs Lyon Duchere (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.