Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 06.11.2026 — 21:00

Les Herbiers

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 0.85
VS
Başlamadı

Stade Briochin

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.12
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Les Herbiers - Stade Briochin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 1.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Briochin %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Les Herbiers xG 1.20
Dengeli
Stade Briochin xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.4
X (Beraberlik) %32.7
2 (Deplasman) %40.9

Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %73.6
Çifte Şans 12: %67.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.0 0.5 Alt: %15.0
1.5 Üst: %59.5 1.5 Alt: %40.5
2.5 Üst: %31.5 2.5 Alt: %68.5
3.5 Üst: %13.7 3.5 Alt: %86.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.5
KG Yok %60.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%15.0
0-1
%14.7
1-1
%14.3
1-0
%10.8
0-2
%8.8
1-2
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.3 İY X: %50.8 İY 2: %28.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.2 İY 0.5 Alt: %41.9
İY 1.5 Üst: %22.8 İY 1.5 Alt: %77.2
İY 2.5 Üst: %6.0 İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.78
+
Dep 4.13
=
Toplam 7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.6 8.5 Alt: %60.4
9.5 Üst: %27.3 9.5 Alt: %72.7
10.5 Üst: %17.6 10.5 Alt: %82.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.64 Korner (Ev: 1.74, Dep: 1.9)
İY 4.5 Üst: %30.1 İY 4.5 Alt: %69.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.0 | Eşit: %14.3 | Dep: %47.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.2
Ev: 9.2 • Dep: 10
İsabetli Şut 6.7
Ev: 3.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.3 21.5 Alt: %70.7
23.5 Şut Üst: %16.4 23.5 Alt: %83.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.8 7.5 Alt: %64.2
8.5 İsabetli Üst: %23.4 8.5 Alt: %76.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Les Herbiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Briochin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Les Herbiers (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Briochin (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.11 %9.0 %0.0 @1.10 %91.0
-1.25 @10.14 %9.9 %0.0 @1.11 %90.1
-1.00 @9.17 %10.9 %17.5 @1.12 %89.1
-0.75 @5.15 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-0.50 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.6
-0.25 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
0.0 @2.54 %39.3 %32.8 @1.65 %60.7
+0.25 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+0.50 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+0.75 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+1.00 @1.29 %77.3 %23.4 @4.41 %22.7
+1.25 @1.24 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+1.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
+2.00 @2.29 %43.6 %28.1 @1.77 %56.4
+2.25 @2.74 %36.5 %0.0 @1.57 %63.5
+2.50 @3.19 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
+2.75 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
+3.00 @6.05 %16.5 %17.8 @1.20 %83.5
+3.25 @6.70 %14.9 %0.0 @1.18 %85.1
+3.50 @7.35 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.0% 14.7% 8.8% 3.3% 0.9% 0.2%
1 Gol 10.9% 14.3% 7.4% 2.8% 0.8% 0.2%
2 Gol 5.0% 5.6% 3.2% 1.2% 0.3% 0.1%
3 Gol 1.4% 1.6% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Les Herbiers — Son 5 Maç
B vs Le Poiré sur Vie (D)
1 - 1
B vs Pontivy GSI (E)
0 - 0
G vs Bayonne (D)
0 - 1
M vs Tarbes (E)
0 - 1
G vs Chauray (D)
1 - 2
Stade Briochin — Son 5 Maç
M vs Angoulême (E)
0 - 1
B vs Châteaubriant (D)
1 - 1
M vs Lorient II (E)
1 - 3
G vs Saumur (D)
1 - 4
B vs Granville (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.