Austria
Queensland Premier League •
05.06.2026 — 13:30
Logan Lightning
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.24
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Capalaba
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Logan Lightning - Capalaba mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Logan Lightning %37.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Logan Lightning xG
1.60
Dengeli
Capalaba xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.5
X (Beraberlik)
%29.6
2 (Deplasman)
%32.9
Çifte Şans 1X: %67.1
Çifte Şans X2: %62.5
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.8
2.5 Alt: %57.2
3.5 Üst: %22.0
3.5 Alt: %78.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.6
KG Yok
%50.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
1-0
%10.4
0-0
%10.1
0-1
%9.5
2-1
%8.1
1-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.3
İY X: %46.2
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.1
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.6
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.19
=
Toplam
8.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.4
8.5 Alt: %48.6
9.5 Üst: %38.3
9.5 Alt: %61.7
10.5 Üst: %26.8
10.5 Alt: %73.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.11, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %37.8
İY 4.5 Alt: %62.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.4 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %38.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 11.6 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.3
21.5 Alt: %48.7
23.5 Şut Üst: %34.8
23.5 Alt: %65.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.4
7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.6
8.5 Alt: %64.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLogan Lightning
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Capalaba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Logan Lightning (0.0)
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %29.7
Capalaba (+0.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.00 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.25 | @5.38 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -1.00 | @4.75 | %21.0 | %20.8 | @1.27 | %79.0 |
| -0.75 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.50 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| -0.25 | @2.28 | %44.0 | %0.0 | @1.78 | %56.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %29.7 | @2.14 | %46.8 |
| +0.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +0.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +0.75 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +1.00 | @1.21 | %83.0 | %19.1 | @5.88 | %17.0 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.57 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.26 | %13.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.00 | @1.71 | %58.6 | %27.2 | @2.42 | %41.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.64 | %27.5 | %20.9 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.60 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 9.5% | 6.0% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.1% | 7.5% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 8.1% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.4% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Logan Lightning — Son 5 Maç
M
vs Ipswich (D)
2 - 0
B
vs Robina City (E)
1 - 1
B
vs Ipswich (E)
0 - 0
M
vs Ipswich (D)
3 - 1
G
vs Ipswich (D)
1 - 2
Capalaba — Son 5 Maç
B
vs SC Wanderers (D)
1 - 1
G
vs SC Wanderers (D)
0 - 4
G
vs SC Wanderers (E)
2 - 1
M
vs SC Wanderers (D)
2 - 1
B
vs SC Wanderers (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.