Maç Listesine Dön
Andorra 1a Divisió • 25.04.2026 — 20:30

Ranger's

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.36
3 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 3

Inter Club d'Escaldes

Elo: 1579
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%80
Ranger's - Inter Club d'Escaldes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ranger's %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ranger's xG 1.60
Dengeli
Inter Club d'Escaldes xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.5
X (Beraberlik) %29.3
2 (Deplasman) %26.2

Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %70.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %69.0 1.5 Alt: %31.0
2.5 Üst: %41.7 2.5 Alt: %58.3
3.5 Üst: %21.1 3.5 Alt: %79.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.6
KG Yok %52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.8
1-0
%12.1
0-0
%10.5
2-0
%8.9
2-1
%8.7
0-1
%8.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4 İY X: %46.3 İY 2: %21.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5 İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.2 İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %91.0
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.82
+
Dep 3.84
=
Toplam 8.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.9 8.5 Alt: %50.1
9.5 Üst: %36.8 9.5 Alt: %63.2
10.5 Üst: %25.5 10.5 Alt: %74.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.22, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %36.8 İY 4.5 Alt: %63.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.4 | Eşit: %13.1 | Dep: %30.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.5
Ev: 12.4 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.4 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.9 21.5 Alt: %51.1
23.5 Şut Üst: %32.6 23.5 Alt: %67.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.2 7.5 Alt: %51.8
8.5 İsabetli Üst: %34.4 8.5 Alt: %65.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ranger's
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Inter Club d'Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ranger's (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Inter Club d'Escaldes (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
-1.25 @4.15 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
-1.00 @3.61 %27.7 %23.1 @1.38 %72.3
-0.75 @2.70 %37.1 %0.0 @1.59 %62.9
-0.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
-0.25 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
0.0 @1.59 %62.8 %29.4 @2.69 %37.2
+0.25 @1.44 %69.3 %0.0 @3.25 %30.8
+0.50 @1.36 %73.8 %0.0 @3.81 %26.2
+0.75 @1.24 %80.4 %0.0 @5.10 %19.6
+1.00 @1.13 %88.3 %16.4 @8.53 %11.7
+1.25 @1.12 %89.3 %0.0 @9.37 %10.7
+1.50 @1.11 %90.2 %0.0 @10.21 %9.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %63.9 %0.0 @2.77 %36.1
+2.00 @1.75 %57.1 %27.4 @2.33 %42.9
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.92 %52.0
+2.50 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.75 @2.88 %34.7 %0.0 @1.53 %65.3
+3.00 @3.82 %26.2 %20.7 @1.36 %73.8
+3.25 @4.31 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
+3.50 @4.81 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.6% 8.5% 4.7% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 12.1% 13.8% 6.3% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 8.9% 8.8% 4.3% 1.4% 0.4% 0.1%
3 Gol 4.0% 4.0% 2.0% 0.6% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.4% 1.4% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Ranger's — Son 5 Maç
M vs FC Santa Coloma (E)
0 - 1
G vs Ordino (D)
1 - 2
G vs Penya Encarnada (E)
4 - 0
G vs Ordino (E)
4 - 0
G vs Penya Encarnada (D)
0 - 3
Inter Club d'Escaldes — Son 5 Maç
G vs Ranger's (D)
0 - 1
B vs Ranger's (E)
1 - 1
G vs Ranger's (D)
2 - 3
B vs Ranger's (E)
0 - 0
B vs Ranger's (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
14.12.2025 1a Divisió Ranger's 0 - 1 Inter Club d'Escaldes
29.10.2025 1a Divisió Inter Club d'Escaldes 1 - 1 Ranger's
11.05.2025 1a Divisió Ranger's 2 - 3 Inter Club d'Escaldes
01.12.2024 1a Divisió Inter Club d'Escaldes 0 - 0 Ranger's
27.10.2024 1a Divisió Ranger's 2 - 2 Inter Club d'Escaldes
04.03.2017 2a Divisió Ranger's 0 - 2 Inter Club d'Escaldes
06.11.2016 2a Divisió Inter Club d'Escaldes 1 - 0 Ranger's
10.04.2016 2a Divisió Ranger's 2 - 3 Inter Club d'Escaldes