İngiltere
Premier League •
16.05.2026 — 17:30
Muras United
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.99
6 - 2
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Neftchi
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%80
Muras United - Neftchi mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Muras United %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muras United xG
2.31
Dengeli
Neftchi xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.5
X (Beraberlik)
%23.1
2 (Deplasman)
%22.3
Çifte Şans 1X: %77.7
Çifte Şans X2: %45.5
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.7
1.5 Alt: %16.3
2.5 Üst: %62.1
2.5 Alt: %37.9
3.5 Üst: %39.8
3.5 Alt: %60.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.5
KG Yok
%38.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.6
2-1
%9.8
2-0
%8.0
1-0
%7.3
3-1
%6.5
1-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.9
İY X: %38.6
İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.6
İY 1.5 Üst: %43.0
İY 1.5 Alt: %57.0
İY 2.5 Üst: %17.5
İY 2.5 Alt: %82.5
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.91
+
Dep
4.17
=
Toplam
10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6
8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2
9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7
10.5 Alt: %57.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.72, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %49.4
İY 4.5 Alt: %50.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.1 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %23.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 15.6 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
9
Ev: 5.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.8
21.5 Alt: %20.2
23.5 Şut Üst: %66.4
23.5 Alt: %33.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.1
7.5 Alt: %31.9
8.5 İsabetli Üst: %55.0
8.5 Alt: %45.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMuras United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Neftchi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Muras United (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Neftchi (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.99
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.01
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -1.25 | @2.81 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -1.00 | @2.46 | %40.6 | %22.3 | @1.68 | %59.4 |
| -0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -0.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| -0.25 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| 0.0 | @1.42 | %70.5 | %23.6 | @3.39 | %29.5 |
| +0.25 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +0.50 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +0.75 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %13.4 | @9.40 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.13 | %9.9 |
| +1.50 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.85 | %9.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.36 | %18.7 |
| +2.00 | @1.27 | %78.7 | %22.0 | @4.70 | %21.3 |
| +2.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +2.50 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +3.00 Ana Hat | @1.99 | %50.1 | %22.7 | @2.01 | %49.9 |
| +3.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 4.3% | 3.1% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.5% | 10.7% | 6.1% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.9% | 6.0% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.4% | 6.6% | 4.0% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.7% | 3.3% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Muras United — Son 5 Maç
G
vs Neftchi (E)
4 - 1
G
vs Neftchi (D)
1 - 2
G
vs Neftchi (D)
0 - 1
M
vs Neftchi (D)
4 - 1
M
vs Neftchi (E)
1 - 3
Neftchi — Son 5 Maç
G
vs Kara-Balta (E)
1 - 0
G
vs Toktogul (D)
0 - 3
M
vs Alay (E)
0 - 2
M
vs Alay (D)
4 - 0
M
vs Kara-Balta (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Premier League | Muras United | 4 - 1 | Neftchi |
| 12.06.2025 | Premier League | Neftchi | 1 - 2 | Muras United |
| 23.09.2024 | Premier League | Neftchi | 0 - 1 | Muras United |
| 10.07.2024 | Premier League | Neftchi | 4 - 1 | Muras United |
| 28.03.2024 | Premier League | Muras United | 1 - 3 | Neftchi |
| 05.11.2023 | Premier League | Neftchi | 1 - 3 | Muras United |
| 30.05.2023 | Premier League | Muras United | 1 - 0 | Neftchi |
| 07.05.2023 | Premier League | Neftchi | 0 - 2 | Muras United |