Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
25.01.2026 — 18:00
Belchite 97
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.92
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Caspe
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%79
Belchite 97 - Caspe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belchite 97 %34.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belchite 97 xG
1.24
Dengeli
Caspe xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.4
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%30.4
Çifte Şans 1X: %69.6
Çifte Şans X2: %65.6
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.0
0.5 Alt: %18.0
1.5 Üst: %53.9
1.5 Alt: %46.1
2.5 Üst: %26.2
2.5 Alt: %73.8
3.5 Üst: %10.4
3.5 Alt: %89.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.5
KG Yok
%64.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.0
1-0
%14.7
1-1
%14.3
0-1
%13.4
2-0
%7.2
2-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.4
İY X: %53.6
İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.4
İY 0.5 Alt: %45.6
İY 1.5 Üst: %19.6
İY 1.5 Alt: %80.5
İY 2.5 Üst: %4.7
İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.94
+
Dep
3.55
=
Toplam
7.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.6
8.5 Alt: %66.4
9.5 Üst: %22.2
9.5 Alt: %77.8
10.5 Üst: %13.6
10.5 Alt: %86.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.44 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %26.4
İY 4.5 Alt: %73.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.3 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %37.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 9.7 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3.4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.3
21.5 Alt: %79.7
23.5 Şut Üst: %10.2
23.5 Alt: %89.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.9
7.5 Alt: %70.1
8.5 İsabetli Üst: %18.6
8.5 Alt: %81.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBelchite 97
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caspe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Belchite 97 (0.0)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %35.2
Caspe (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.15
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.87
%53.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.86 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.01 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -1.00 | @6.15 | %16.3 | %21.7 | @1.19 | %83.8 |
| -0.75 | @3.78 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -0.50 | @2.90 | %34.4 | %0.0 | @1.53 | %65.6 |
| -0.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %35.2 | @2.13 | %46.9 |
| +0.25 | @1.58 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
| +0.75 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
| +1.00 | @1.15 | %86.9 | %19.9 | @7.64 | %13.1 |
| +1.25 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.59 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.54 | %10.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +2.00 | @2.77 | %36.2 | %27.7 | @1.57 | %63.8 |
| +2.25 | @3.30 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.7 |
| +2.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| +2.75 | @5.05 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| +3.00 | @8.12 | %12.3 | %15.8 | @1.14 | %87.7 |
| +3.25 | @8.88 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +3.50 | @9.65 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.0% | 13.4% | 6.1% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.7% | 14.3% | 5.7% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.2% | 6.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Belchite 97 — Son 5 Maç
B
vs UD Casetas (D)
1 - 1
B
vs Caspe (D)
0 - 0
M
vs Caspe (D)
2 - 0
B
vs Caspe (E)
0 - 0
M
vs Caspe (D)
1 - 0
Caspe — Son 5 Maç
B
vs Belchite 97 (E)
0 - 0
G
vs Belchite 97 (E)
2 - 0
B
vs Belchite 97 (D)
0 - 0
G
vs Belchite 97 (E)
1 - 0
B
vs Belchite 97 (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Caspe | 0 - 0 | Belchite 97 |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Caspe | 2 - 0 | Belchite 97 |
| 19.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Belchite 97 | 0 - 0 | Caspe |
| 28.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Caspe | 1 - 0 | Belchite 97 |
| 10.09.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Belchite 97 | 3 - 3 | Caspe |
| 20.03.2022 | Tercera División RFEF - Group 17 | Belchite 97 | 1 - 0 | Caspe |
| 14.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 17 | Caspe | 1 - 1 | Belchite 97 |