Argentina
Primera B Metropolitana •
09.05.2026 — 02:00
Excursionistas
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.69
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
UAI Urquiza
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%90
Excursionistas - UAI Urquiza mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Excursionistas %56.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Excursionistas xG
1.95
Dengeli
UAI Urquiza xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.2
X (Beraberlik)
%25.7
2 (Deplasman)
%18.1
Çifte Şans 1X: %81.9
Çifte Şans X2: %43.8
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.2
0.5 Alt: %8.8
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.7
2.5 Alt: %53.3
3.5 Üst: %25.2
3.5 Alt: %74.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.8
KG Yok
%52.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%12.4
1-1
%12.2
2-0
%11.2
2-1
%9.6
0-0
%8.7
3-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.3
İY X: %43.3
İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.4
İY 0.5 Alt: %32.6
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.48
+
Dep
3.56
=
Toplam
9.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.1
9.5 Üst: %41.8
9.5 Alt: %58.2
10.5 Üst: %29.9
10.5 Alt: %70.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.16 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %40.2
İY 4.5 Alt: %59.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.0 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %20.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 14.3 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
8
Ev: 5.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.9
21.5 Alt: %41.1
23.5 Şut Üst: %42.3
23.5 Alt: %57.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.4
7.5 Alt: %45.6
8.5 İsabetli Üst: %40.4
8.5 Alt: %59.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiExcursionistas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UAI Urquiza
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Excursionistas (-0.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
UAI Urquiza (+0.75)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -1.25 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -1.00 | @2.42 | %41.3 | %24.8 | @1.70 | %58.7 |
| -0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| -0.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| -0.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| 0.0 | @1.33 | %75.4 | %26.0 | @4.07 | %24.6 |
| +0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| +0.50 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +0.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
| +1.00 | @1.07 | %93.1 | %12.2 | @14.59 | %6.9 |
| +1.25 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.60 | %6.4 |
| +1.50 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.61 | %6.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +2.00 | @1.59 | %63.0 | %26.5 | @2.70 | %37.0 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +2.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +2.75 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +3.00 | @3.18 | %31.4 | %21.7 | @1.46 | %68.6 |
| +3.25 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| +3.50 | @4.07 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.8% | 5.9% | 2.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.5% | 12.3% | 4.9% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.3% | 9.7% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.3% | 5.4% | 2.3% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.7% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Excursionistas — Son 5 Maç
G
vs UAI Urquiza (E)
1 - 0
G
vs UAI Urquiza (D)
1 - 2
M
vs UAI Urquiza (D)
2 - 0
B
vs UAI Urquiza (E)
1 - 1
M
vs UAI Urquiza (E)
1 - 2
UAI Urquiza — Son 5 Maç
M
vs San Martín Burzaco (D)
5 - 0
M
vs Excursionistas (D)
1 - 0
G
vs San Martín Burzaco (E)
2 - 1
M
vs Excursionistas (E)
1 - 2
G
vs Excursionistas (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | Primera B Metropolitana | Excursionistas | 1 - 0 | UAI Urquiza |
| 22.03.2025 | Primera B Metropolitana | UAI Urquiza | 1 - 2 | Excursionistas |
| 10.08.2024 | Primera B Metropolitana | UAI Urquiza | 2 - 0 | Excursionistas |
| 23.03.2024 | Primera B Metropolitana | Excursionistas | 1 - 1 | UAI Urquiza |
| 20.05.2017 | Primera B Metropolitana | Excursionistas | 1 - 2 | UAI Urquiza |
| 05.11.2016 | Primera B Metropolitana | UAI Urquiza | 1 - 1 | Excursionistas |
| 26.03.2013 | Primera C | Excursionistas | 1 - 2 | UAI Urquiza |
| 01.10.2012 | Primera C | UAI Urquiza | 0 - 0 | Excursionistas |