Belçika
Reserve Pro League •
24.04.2026 — 20:30
Waasland-Beveren U21
Elo: 1589λ (Beklenen Gol): 1.74
2 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Kortrijk U21
Elo: 1618λ (Beklenen Gol): 3.08
Model Güven Derecesi:
%90
Waasland-Beveren U21 - Kortrijk U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 3.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kortrijk U21 %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waasland-Beveren U21 xG
2.00
Dengeli
Kortrijk U21 xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%19.3
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%64.1
Çifte Şans 1X: %35.9
Çifte Şans X2: %80.7
Çifte Şans 12: %83.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.6
1.5 Alt: %4.4
2.5 Üst: %85.8
2.5 Alt: %14.2
3.5 Üst: %70.7
3.5 Alt: %29.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.9
KG Yok
%21.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%6.9
1-2
%6.7
2-3
%6.0
2-2
%5.8
1-4
%5.3
1-1
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.4
İY X: %30.0
İY 2: %49.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.4
İY 0.5 Alt: %12.6
İY 1.5 Üst: %64.1
İY 1.5 Alt: %35.9
İY 2.5 Üst: %35.9
İY 2.5 Alt: %64.1
İY 3.5 Üst: %16.2
İY 3.5 Alt: %83.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.58
+
Dep
8.34
=
Toplam
13.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.5
8.5 Alt: %6.5
9.5 Üst: %88.7
9.5 Alt: %11.3
10.5 Üst: %81.9
10.5 Alt: %18.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.4 Korner (Ev: 2.57, Dep: 3.84)
İY 4.5 Üst: %76.5
İY 4.5 Alt: %23.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.1 |
Eşit: %8.3 |
Dep: %72.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.7
Ev: 14.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.8
Ev: 5.2 • Dep: 7.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.6
23.5 Alt: %2.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.9
7.5 Alt: %6.1
8.5 İsabetli Üst: %88.8
8.5 Alt: %11.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWaasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kortrijk U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Waasland-Beveren U21 (+1.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %20.2
Kortrijk U21 (-1.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.68
%59.4 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.46
%40.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.84 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.25 | @10.23 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| -1.00 | @9.63 | %10.4 | %11.2 | @1.12 | %89.6 |
| -0.75 | @6.36 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -0.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -0.25 | @4.44 | %22.5 | %0.0 | @1.29 | %77.5 |
| 0.0 | @4.00 | %25.0 | %18.3 | @1.33 | %75.0 |
| +0.25 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +0.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| +0.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| +1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %20.2 | @1.94 | %51.5 |
| +1.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +1.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.43 | %5.2 |
| +2.00 | @1.06 | %94.5 | %10.8 | @18.32 | %5.5 |
| +2.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.22 | %10.9 |
| +2.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.39 | %15.7 |
| +2.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +3.00 | @1.23 | %81.2 | %16.8 | @5.32 | %18.8 |
| +3.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
| +3.50 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.3% | 2.4% | 4.3% | 4.4% | 3.4% | 2.1% |
| 1 Gol | 1.2% | 5.2% | 7.4% | 7.6% | 5.8% | 3.6% |
| 2 Gol | 1.4% | 4.2% | 6.4% | 6.6% | 5.1% | 3.1% |
| 3 Gol | 0.8% | 2.4% | 3.7% | 3.8% | 2.9% | 1.8% |
| 4 Gol | 0.3% | 1.1% | 1.6% | 1.7% | 1.3% | 0.8% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.3% |
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
G
vs RAAL La Louviere U21 (D)
4 - 5
B
vs Lommel U21 (E)
2 - 2
M
vs Patro Eisden U21 (D)
2 - 1
B
vs Kortrijk U21 (D)
1 - 1
B
vs Kortrijk U21 (E)
3 - 3
Kortrijk U21 — Son 5 Maç
G
vs Francs Borains U21 (E)
8 - 2
G
vs Sporting Charleroi II (E)
8 - 1
G
vs Lommel U21 (E)
4 - 2
G
vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 2
B
vs Waasland-Beveren U21 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 1 - 1 | Waasland-Beveren U21 |
| 21.03.2025 | Reserve Pro League | Waasland-Beveren U21 | 3 - 3 | Kortrijk U21 |
| 29.11.2024 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 1 - 3 | Waasland-Beveren U21 |
| 13.09.2024 | Reserve Pro League | Waasland-Beveren U21 | 0 - 2 | Kortrijk U21 |
| 15.03.2024 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 1 - 0 | Waasland-Beveren U21 |
| 03.11.2023 | Reserve Pro League | Waasland-Beveren U21 | 1 - 1 | Kortrijk U21 |
| 13.02.2023 | Reserve Pro League | Waasland-Beveren U21 | 1 - 2 | Kortrijk U21 |
| 05.09.2022 | Reserve Pro League | Kortrijk U21 | 0 - 3 | Waasland-Beveren U21 |