Nijerya
NPFL •
24.05.2026 — 18:00
Enyimba
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.54
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
El Kanemi Warriors
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Enyimba - El Kanemi Warriors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Enyimba %51.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Enyimba xG
1.91
Dengeli
El Kanemi Warriors xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.8
X (Beraberlik)
%27.5
2 (Deplasman)
%20.7
Çifte Şans 1X: %79.3
Çifte Şans X2: %48.2
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.4
1.5 Alt: %29.6
2.5 Üst: %43.5
2.5 Alt: %56.5
3.5 Üst: %22.5
3.5 Alt: %77.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.9
KG Yok
%53.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
1-0
%12.8
2-0
%10.5
0-0
%9.8
2-1
%9.3
0-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.1
İY X: %45.0
İY 2: %17.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6
İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.3
İY 1.5 Alt: %69.7
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.17
+
Dep
3.61
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.6
8.5 Alt: %48.4
9.5 Üst: %38.5
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %26.9
10.5 Alt: %73.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.66)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.9 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %24.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 13.4 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.6
21.5 Alt: %47.5
23.5 Şut Üst: %36.0
23.5 Alt: %64.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.5
7.5 Alt: %49.5
8.5 İsabetli Üst: %36.6
8.5 Alt: %63.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEnyimba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
El Kanemi Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Enyimba (-0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
El Kanemi Warriors (+0.50)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| -1.25 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| -1.00 | @2.79 | %35.8 | %24.5 | @1.56 | %64.2 |
| -0.75 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| -0.25 | @1.67 | %59.9 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| 0.0 | @1.40 | %71.3 | %27.7 | @3.49 | %28.7 |
| +0.25 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +0.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.8 |
| +0.75 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.70 | %14.9 |
| +1.00 | @1.09 | %91.8 | %13.7 | @12.20 | %8.2 |
| +1.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.17 | %7.6 |
| +1.50 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.14 | %7.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.00 | @1.69 | %59.3 | %27.1 | @2.45 | %40.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.50 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +2.75 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +3.00 | @3.57 | %28.0 | %21.1 | @1.39 | %72.0 |
| +3.25 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| +3.50 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 7.0% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.9% | 13.0% | 5.3% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.6% | 9.3% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.4% | 4.8% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.1% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Enyimba — Son 5 Maç
B
vs Wikki Tourist (D)
2 - 2
M
vs Kano Pillars (D)
2 - 0
G
vs Plateau United (E)
2 - 0
B
vs Kun Khalifat FC (E)
1 - 1
G
vs Kano Pillars (E)
2 - 0
El Kanemi Warriors — Son 5 Maç
M
vs Wikki Tourist (D)
2 - 1
G
vs Wikki Tourist (E)
2 - 1
B
vs Akwa United (D)
1 - 1
G
vs Akwa United (E)
1 - 0
M
vs Akwa United (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.