Maç Listesine Dön
Czech-Republic 4. liga - Divizie E • 08.03.2026 — 16:00

Kroměříž II

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 1.72
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Tatran Všechovice

Elo: 1634
λ (Beklenen Gol): 2.65
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Kroměříž II - Tatran Všechovice mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.72, Dep: 2.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tatran Všechovice %57.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kroměříž II xG 2.00
Dengeli
Tatran Všechovice xG 2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %23.7
X (Beraberlik) %19.0
2 (Deplasman) %57.4

Çifte Şans 1X: %42.6
Çifte Şans X2: %76.3
Çifte Şans 12: %81.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2 0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.6 1.5 Alt: %6.4
2.5 Üst: %81.1 2.5 Alt: %18.9
3.5 Üst: %63.5 3.5 Alt: %36.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.7
KG Yok %23.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.7
1-3
%6.8
2-2
%6.6
1-1
%6.2
2-3
%5.8
2-1
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.0 İY X: %32.4 İY 2: %44.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.9 İY 0.5 Alt: %15.1
İY 1.5 Üst: %59.1 İY 1.5 Alt: %40.9
İY 2.5 Üst: %30.8 İY 2.5 Alt: %69.2
İY 3.5 Üst: %12.9 İY 3.5 Alt: %87.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.53
+
Dep 7.43
=
Toplam 12.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.8 8.5 Alt: %10.2
9.5 Üst: %83.2 9.5 Alt: %16.9
10.5 Üst: %74.5 10.5 Alt: %25.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.96 Korner (Ev: 2.55, Dep: 3.42)
İY 4.5 Üst: %71.0 İY 4.5 Alt: %29.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %25.2 | Eşit: %9.8 | Dep: %65.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.9
Ev: 14.5 • Dep: 19.4
İsabetli Şut 11.8
Ev: 5.2 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.8 21.5 Alt: %1.2
23.5 Şut Üst: %96.9 23.5 Alt: %3.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.2 7.5 Alt: %9.8
8.5 İsabetli Üst: %83.2 8.5 Alt: %16.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kroměříž II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tatran Všechovice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kroměříž II (+0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tatran Všechovice (-0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.82 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
-1.25 @8.24 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
-1.00 @7.67 %13.0 %13.0 @1.15 %87.0
-0.75 @5.24 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
-0.50 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-0.25 @3.70 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
0.0 @3.29 %30.4 %20.1 @1.44 %69.6
+0.25 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
+0.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
+0.75 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
+1.00 @1.79 %55.8 %20.3 @2.26 %44.2
+1.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+1.50 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.7 %0.0 @13.78 %7.3
+2.00 @1.08 %92.2 %13.3 @12.79 %7.8
+2.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.95 %14.4
+2.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+2.75 @1.28 %77.8 %0.0 @4.51 %22.2
+3.00 @1.33 %75.3 %18.7 @4.04 %24.7
+3.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+3.50 @1.64 %61.2 %0.0 @2.57 %38.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.8% 3.1% 4.7% 4.2% 2.8% 1.5%
1 Gol 1.9% 6.6% 8.1% 7.2% 4.8% 2.5%
2 Gol 2.0% 5.3% 7.0% 6.2% 4.1% 2.2%
3 Gol 1.1% 3.0% 4.0% 3.5% 2.3% 1.2%
4 Gol 0.5% 1.3% 1.7% 1.5% 1.0% 0.5%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.6% 0.5% 0.3% 0.2%
Kroměříž II — Son 5 Maç
M vs Tatran Všechovice (D)
4 - 2
Tatran Všechovice — Son 5 Maç
G vs Břeclav (E)
3 - 2
G vs Kroměříž II (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.08.2025 4. liga - Divizie E Tatran Všechovice 4 - 2 Kroměříž II