İngiltere
Premier League •
11.02.2026 — 23:00
Chapelton
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 0.87
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Molynes United
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%77
Chapelton - Molynes United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chapelton %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chapelton xG
1.20
Dengeli
Molynes United xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.7
X (Beraberlik)
%38.1
2 (Deplasman)
%24.3
Çifte Şans 1X: %75.7
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %62.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.0
0.5 Alt: %23.0
1.5 Üst: %45.5
1.5 Alt: %54.5
2.5 Üst: %19.4
2.5 Alt: %80.6
3.5 Üst: %6.7
3.5 Alt: %93.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%28.4
KG Yok
%71.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%23.0
1-0
%18.3
1-1
%13.2
0-1
%13.2
2-0
%8.4
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2
İY X: %57.4
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.9
İY 0.5 Alt: %51.1
İY 1.5 Üst: %15.3
İY 1.5 Alt: %84.7
İY 2.5 Üst: %3.2
İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.76
+
Dep
3.01
=
Toplam
6.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %24.1
8.5 Alt: %75.9
9.5 Üst: %14.7
9.5 Alt: %85.3
10.5 Üst: %8.3
10.5 Alt: %91.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.11 Korner (Ev: 1.73, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %20.4
İY 4.5 Alt: %79.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.6 |
Eşit: %15.1 |
Dep: %31.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16
Ev: 9.1 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
5.6
Ev: 3.2 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %8.7
21.5 Alt: %91.3
23.5 Şut Üst: %3.6
23.5 Alt: %96.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %20.1
7.5 Alt: %79.9
8.5 İsabetli Üst: %11.3
8.5 Alt: %88.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChapelton
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Molynes United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chapelton (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Molynes United (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.20
%45.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.83
%54.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.40 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.51 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.00 | @5.61 | %17.8 | %24.2 | @1.22 | %82.2 |
| -0.75 | @3.43 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %70.9 |
| -0.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| 0.0 | @1.64 | %60.9 | %38.1 | @2.55 | %39.1 |
| +0.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.34 | %29.9 |
| +0.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.12 | %24.3 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.89 | %17.0 |
| +1.00 | @1.09 | %91.9 | %17.5 | @12.27 | %8.2 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.58 | %7.4 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.88 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| +2.00 | @3.82 | %26.2 | %26.1 | @1.36 | %73.8 |
| +2.25 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +2.50 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| +2.75 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| +3.00 | @13.09 | %7.6 | %12.7 | @1.08 | %92.4 |
| +3.25 | @14.04 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| +3.50 | @14.99 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 23.0% | 13.2% | 4.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.3% | 13.2% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.4% | 5.4% | 1.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.4% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Chapelton — Son 5 Maç
B
vs Molynes United (D)
0 - 0
B
vs Molynes United (D)
1 - 1
B
vs Molynes United (E)
0 - 0
M
vs Molynes United (D)
4 - 0
M
vs Molynes United (D)
3 - 1
Molynes United — Son 5 Maç
B
vs Chapelton (E)
0 - 0
G
vs Tivoli Gardens (E)
3 - 2
M
vs Treasure Beach (E)
1 - 2
B
vs Mount Pleasant Academy (E)
0 - 0
B
vs Harbour View (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Premier League | Molynes United | 0 - 0 | Chapelton |
| 16.03.2025 | Premier League | Molynes United | 1 - 1 | Chapelton |
| 12.01.2025 | Premier League | Chapelton | 0 - 0 | Molynes United |
| 06.10.2024 | Premier League | Molynes United | 4 - 0 | Chapelton |
| 21.03.2023 | Premier League | Molynes United | 3 - 1 | Chapelton |
| 21.12.2022 | Premier League | Chapelton | 1 - 0 | Molynes United |