İngiltere
Premier League •
11.05.2026 — 03:30
Cavalier
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.38
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Waterhouse
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cavalier - Waterhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cavalier %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cavalier xG
1.60
Dengeli
Waterhouse xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.8
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%33.3
Çifte Şans 1X: %66.7
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9
0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %75.1
1.5 Alt: %24.9
2.5 Üst: %49.3
2.5 Alt: %50.7
3.5 Üst: %27.4
3.5 Alt: %72.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.7
KG Yok
%45.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%8.9
2-1
%8.6
0-1
%8.0
0-0
%8.0
1-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.8
İY X: %43.8
İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.8
İY 0.5 Alt: %31.2
İY 1.5 Üst: %34.2
İY 1.5 Alt: %65.8
İY 2.5 Üst: %11.8
İY 2.5 Alt: %88.2
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.74
+
Dep
4.27
=
Toplam
9.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.6
8.5 Alt: %45.4
9.5 Üst: %41.4
9.5 Alt: %58.6
10.5 Üst: %29.5
10.5 Alt: %70.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.18, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %39.9
İY 4.5 Alt: %60.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.6 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %37.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 12.1 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.2
21.5 Alt: %42.8
23.5 Şut Üst: %40.5
23.5 Alt: %59.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.0
7.5 Alt: %47.1
8.5 İsabetli Üst: %39.0
8.5 Alt: %61.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCavalier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waterhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cavalier (0.0)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %28.1
Waterhouse (+0.00)
@2.17
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -1.25 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -1.00 | @4.35 | %23.0 | %20.4 | @1.30 | %77.0 |
| -0.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %28.1 | @2.17 | %46.2 |
| +0.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +0.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +1.00 | @1.22 | %82.0 | %18.6 | @5.56 | %18.0 |
| +1.25 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.20 | %16.1 |
| +1.50 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.83 | %14.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +2.00 | @1.51 | %66.2 | %25.9 | @2.96 | %33.8 |
| +2.25 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +2.75 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +3.00 | @2.88 | %34.7 | %22.0 | @1.53 | %65.3 |
| +3.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +3.50 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.1% | 8.1% | 5.7% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.9% | 13.4% | 7.9% | 3.3% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.8% | 8.6% | 5.4% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.1% | 4.0% | 2.5% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.4% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Cavalier — Son 5 Maç
M
vs Montego Bay United (D)
3 - 1
M
vs Montego Bay United (D)
1 - 0
G
vs Montego Bay United (E)
3 - 0
M
vs Montego Bay United (D)
1 - 0
B
vs Montego Bay United (E)
1 - 1
Waterhouse — Son 5 Maç
G
vs Dunbeholden (E)
4 - 0
G
vs Chapelton (E)
3 - 0
G
vs Humble Lions (E)
1 - 0
M
vs Humble Lions (D)
2 - 1
G
vs Humble Lions (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.