Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
10.05.2026 — 18:30
Almudévar
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.16
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Huesca II
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%80
Almudévar - Huesca II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Almudévar %44.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Almudévar xG
1.55
Dengeli
Huesca II xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.4
X (Beraberlik)
%32.7
2 (Deplasman)
%23.0
Çifte Şans 1X: %77.0
Çifte Şans X2: %55.7
Çifte Şans 12: %67.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.3
0.5 Alt: %15.7
1.5 Üst: %58.1
1.5 Alt: %41.9
2.5 Üst: %30.1
2.5 Alt: %69.9
3.5 Üst: %12.8
3.5 Alt: %87.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.4
KG Yok
%62.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.1
0-0
%15.7
1-1
%13.9
0-1
%10.2
2-0
%9.9
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8
İY X: %51.2
İY 2: %18.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.2
İY 0.5 Alt: %42.8
İY 1.5 Üst: %21.9
İY 1.5 Alt: %78.1
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.42
+
Dep
3.35
=
Toplam
7.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.4
8.5 Alt: %62.6
9.5 Üst: %25.4
9.5 Alt: %74.6
10.5 Üst: %16.1
10.5 Alt: %83.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.57 Korner (Ev: 2.03, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %28.8
İY 4.5 Alt: %71.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.0 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %28.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 11.1 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
6.6
Ev: 4 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.7
21.5 Alt: %73.3
23.5 Şut Üst: %14.6
23.5 Alt: %85.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.6
7.5 Alt: %65.5
8.5 İsabetli Üst: %22.3
8.5 Alt: %77.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlmudévar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Huesca II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Almudévar (-0.25)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Huesca II (+0.25)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.25 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -1.00 | @3.86 | %25.9 | %24.8 | @1.35 | %74.1 |
| -0.75 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -0.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| 0.0 | @1.52 | %65.9 | %32.7 | @2.93 | %34.2 |
| +0.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +0.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.11 | %16.4 |
| +1.00 | @1.09 | %91.5 | %15.8 | @11.75 | %8.5 |
| +1.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.86 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.96 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +2.00 | @2.40 | %41.7 | %28.0 | @1.71 | %58.3 |
| +2.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +2.50 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +2.75 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| +3.00 | @6.51 | %15.4 | %17.3 | @1.18 | %84.7 |
| +3.25 | @7.19 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| +3.50 | @7.87 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.7% | 10.2% | 4.2% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 13.9% | 4.9% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.9% | 7.5% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.8% | 2.9% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Almudévar — Son 5 Maç
G
vs Andorra CF (E)
1 - 0
G
vs Huesca II (D)
0 - 1
M
vs Andorra CF (D)
2 - 1
B
vs Andorra CF (E)
1 - 1
B
vs Huesca II (D)
1 - 1
Huesca II — Son 5 Maç
M
vs Almudévar (E)
0 - 1
B
vs Almudévar (E)
1 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
G
vs Almudévar (D)
0 - 1
M
vs Almudévar (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 0 - 1 | Almudévar |
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 1 - 1 | Almudévar |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Almudévar | 0 - 1 | Huesca II |
| 23.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Almudévar | 0 - 1 | Huesca II |
| 05.11.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 0 - 1 | Almudévar |
| 07.05.2023 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Huesca II | 1 - 3 | Almudévar |
| 30.04.2023 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Almudévar | 2 - 1 | Huesca II |
| 05.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 17 | Huesca II | 1 - 0 | Almudévar |