Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
09.05.2026 — 19:30
Saguntino
Elo: 1577λ (Beklenen Gol): 2.07
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Hércules II
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saguntino - Hércules II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.07, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saguntino %59.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saguntino xG
2.35
Dengeli
Hércules II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.6
X (Beraberlik)
%22.2
2 (Deplasman)
%18.2
Çifte Şans 1X: %81.8
Çifte Şans X2: %40.4
Çifte Şans 12: %77.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %82.9
1.5 Alt: %17.1
2.5 Üst: %60.8
2.5 Alt: %39.2
3.5 Üst: %38.5
3.5 Alt: %61.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.2
KG Yok
%41.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%9.9
2-0
%9.3
1-0
%8.2
3-1
%6.9
3-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.1
İY X: %38.3
İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.8
İY 0.5 Alt: %25.2
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.25
+
Dep
4.03
=
Toplam
10.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.7
8.5 Alt: %30.3
9.5 Üst: %57.6
9.5 Alt: %42.4
10.5 Üst: %45.1
10.5 Alt: %54.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 2.87, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %51.0
İY 4.5 Alt: %49.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.4 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %19.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 16.7 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.9 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.9
21.5 Alt: %17.1
23.5 Şut Üst: %70.6
23.5 Alt: %29.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.6
7.5 Alt: %29.4
8.5 İsabetli Üst: %57.8
8.5 Alt: %42.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaguntino
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hércules II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saguntino (-1.00)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %23.0
Hércules II (+1.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -1.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -1.00 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %23.0 | @1.87 | %53.4 |
| -0.75 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| -0.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| -0.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.97 | %33.6 |
| 0.0 | @1.31 | %76.1 | %22.6 | @4.18 | %23.9 |
| +0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +0.50 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.40 | %18.5 |
| +0.75 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.41 | %13.5 |
| +1.00 | @1.09 | %92.2 | %11.6 | @12.76 | %7.8 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.59 | %7.4 |
| +1.50 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.43 | %6.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
| +2.00 | @1.29 | %77.4 | %22.5 | @4.43 | %22.6 |
| +2.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +2.50 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +3.00 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %22.8 | @1.93 | %51.8 |
| +3.25 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +3.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 4.0% | 2.5% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.4% | 10.5% | 5.2% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.4% | 10.1% | 5.4% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.5% | 7.0% | 3.7% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.4% | 3.6% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.5% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Saguntino — Son 5 Maç
G
vs Villarreal III (D)
1 - 2
M
vs Atzeneta (E)
0 - 1
G
vs Villarreal III (E)
3 - 2
G
vs Atzeneta (D)
1 - 2
B
vs Villarreal III (D)
2 - 2
Hércules II — Son 5 Maç
M
vs Castellonense (E)
1 - 4
M
vs Atzeneta (D)
2 - 1
M
vs Atzeneta (E)
0 - 3
B
vs Atzeneta (D)
2 - 2
M
vs Atzeneta (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.