Spain
Tercera División RFEF - Group 11 •
21.03.2026 — 18:30
Alcúdia
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 1.55
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Santanyí
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%79
Alcúdia - Santanyí mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alcúdia %46.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alcúdia xG
1.95
Dengeli
Santanyí xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.1
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%26.9
Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %53.9
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.3
2.5 Alt: %49.7
3.5 Üst: %28.3
3.5 Alt: %71.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
1-0
%9.7
2-1
%9.3
2-0
%8.2
0-0
%7.7
0-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.4
İY X: %43.1
İY 2: %22.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3
İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.21
+
Dep
4.16
=
Toplam
9.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.1
8.5 Alt: %40.9
9.5 Üst: %46.1
9.5 Alt: %54.0
10.5 Üst: %33.8
10.5 Alt: %66.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.31 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %43.1
İY 4.5 Alt: %56.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.0 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %30.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 13.5 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.8 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.8
21.5 Alt: %34.2
23.5 Şut Üst: %49.6
23.5 Alt: %50.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.4
7.5 Alt: %41.6
8.5 İsabetli Üst: %44.5
8.5 Alt: %55.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlcúdia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santanyí
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alcúdia (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Santanyí (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.25 | @3.77 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
| -1.00 | @3.30 | %30.3 | %22.3 | @1.44 | %69.7 |
| -0.75 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -0.25 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| 0.0 | @1.59 | %63.0 | %27.2 | @2.70 | %37.0 |
| +0.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.50 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %26.9 |
| +0.75 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.86 | %20.6 |
| +1.00 | @1.15 | %87.0 | %16.0 | @7.70 | %13.0 |
| +1.25 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.44 | %11.9 |
| +1.50 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.17 | %10.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.6 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +3.00 | @2.80 | %35.8 | %22.2 | @1.56 | %64.2 |
| +3.25 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +3.50 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 6.9% | 4.4% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.7% | 13.0% | 6.8% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.4% | 5.3% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.3% | 4.9% | 2.8% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.9% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Alcúdia — Son 5 Maç
M
vs Santanyí (D)
3 - 2
G
vs Santanyí (E)
1 - 0
M
vs Santanyí (D)
3 - 0
M
vs Santanyí (D)
1 - 0
G
vs Santanyí (E)
2 - 1
Santanyí — Son 5 Maç
B
vs Manacor (E)
1 - 1
M
vs Mercadal (D)
1 - 0
G
vs Alcúdia (E)
3 - 2
M
vs Manacor (D)
5 - 1
G
vs Mercadal (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.11.2025 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 3 - 2 | Alcúdia |
| 08.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 11 | Alcúdia | 1 - 0 | Santanyí |
| 26.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 3 - 0 | Alcúdia |
| 09.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 1 - 0 | Alcúdia |
| 21.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 11 | Alcúdia | 2 - 1 | Santanyí |
| 30.01.2021 | Tercera División RFEF - Group 11 | Santanyí | 2 - 0 | Alcúdia |
| 31.10.2020 | Tercera División RFEF - Group 11 | Alcúdia | 0 - 2 | Santanyí |