Sweden
Ettan - Södra •
14.05.2026 — 17:00
Trollhättan
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.76
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
AFC Malmo
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Trollhättan - AFC Malmo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.76, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AFC Malmo %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Trollhättan xG
2.00
Dengeli
AFC Malmo xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.0
X (Beraberlik)
%22.2
2 (Deplasman)
%44.8
Çifte Şans 1X: %55.2
Çifte Şans X2: %67.0
Çifte Şans 12: %77.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %90.1
1.5 Alt: %9.9
2.5 Üst: %73.5
2.5 Alt: %26.5
3.5 Üst: %53.2
3.5 Alt: %46.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.9
KG Yok
%27.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.5
1-2
%8.2
2-2
%7.2
2-1
%7.0
1-3
%5.6
2-3
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.4
İY X: %35.8
İY 2: %35.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.1
İY 0.5 Alt: %19.0
İY 1.5 Üst: %52.1
İY 1.5 Alt: %47.9
İY 2.5 Üst: %24.5
İY 2.5 Alt: %75.5
İY 3.5 Üst: %9.3
İY 3.5 Alt: %90.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.63
+
Dep
6.15
=
Toplam
11.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.0
8.5 Alt: %17.0
9.5 Üst: %73.8
9.5 Alt: %26.2
10.5 Üst: %63.0
10.5 Alt: %37.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.42 Korner (Ev: 2.59, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %63.0
İY 4.5 Alt: %37.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.2 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %50.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.6
Ev: 14.8 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
10.7
Ev: 5.3 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.6
21.5 Alt: %4.4
23.5 Şut Üst: %90.4
23.5 Alt: %9.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.4
7.5 Alt: %16.6
8.5 İsabetli Üst: %73.8
8.5 Alt: %26.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTrollhättan
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AFC Malmo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Trollhättan (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
AFC Malmo (-0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.25 | @5.54 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| -1.00 | @5.04 | %19.8 | %16.5 | @1.25 | %80.2 |
| -0.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| -0.50 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| -0.25 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.59 | %62.7 |
| 0.0 | @2.34 | %42.8 | %22.8 | @1.75 | %57.2 |
| +0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +0.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +0.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +1.00 | @1.44 | %69.3 | %19.4 | @3.25 | %30.7 |
| +1.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.64 | %27.4 |
| +1.50 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
| +2.00 | @1.14 | %87.7 | %17.0 | @8.12 | %12.3 |
| +2.25 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
| +2.50 | @1.37 | %72.7 | %0.0 | @3.67 | %27.3 |
| +2.75 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.28 | %30.4 |
| +3.00 | @1.53 | %65.5 | %20.9 | @2.90 | %34.5 |
| +3.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +3.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 4.0% | 4.8% | 3.3% | 1.7% | 0.7% |
| 1 Gol | 3.3% | 8.8% | 8.4% | 5.8% | 3.0% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.2% | 7.4% | 5.1% | 2.6% | 1.1% |
| 3 Gol | 2.1% | 4.2% | 4.4% | 3.0% | 1.5% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.9% | 1.9% | 1.3% | 0.7% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.7% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Trollhättan — Son 5 Maç
M
vs Hässleholms IF (E)
3 - 4
M
vs Hässleholms IF (E)
0 - 4
G
vs Hässleholms IF (D)
0 - 2
AFC Malmo — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.