Czech-Republic
1. Liga U19 •
12.06.2026 — 12:00
České Budějovice U19
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 2.09
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Viktoria Plzeň U19
Elo: 1577λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%80
České Budějovice U19 - Viktoria Plzeň U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre České Budějovice U19 %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
České Budějovice U19 xG
2.35
Dengeli
Viktoria Plzeň U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.0
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%27.6
Çifte Şans 1X: %72.4
Çifte Şans X2: %50.0
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.2
1.5 Alt: %11.8
2.5 Üst: %69.9
2.5 Alt: %30.1
3.5 Üst: %48.7
3.5 Alt: %51.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.2
KG Yok
%30.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.2
2-1
%9.0
2-2
%6.8
1-2
%6.6
3-1
%6.2
2-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.7
İY X: %36.6
İY 2: %24.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.3
İY 0.5 Alt: %20.7
İY 1.5 Üst: %49.1
İY 1.5 Alt: %50.9
İY 2.5 Üst: %22.1
İY 2.5 Alt: %78.0
İY 3.5 Üst: %7.9
İY 3.5 Alt: %92.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.28
+
Dep
5
=
Toplam
11.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.2
8.5 Alt: %20.8
9.5 Üst: %68.9
9.5 Alt: %31.1
10.5 Üst: %57.3
10.5 Alt: %42.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.19 Korner (Ev: 2.89, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %59.2
İY 4.5 Alt: %40.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.0 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.3
Ev: 16.8 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
10.2
Ev: 6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.0
21.5 Alt: %7.0
23.5 Şut Üst: %85.8
23.5 Alt: %14.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.1
7.5 Alt: %19.9
8.5 İsabetli Üst: %69.4
8.5 Alt: %30.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiČeské Budějovice U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viktoria Plzeň U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
České Budějovice U19 (-0.50)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Viktoria Plzeň U19 (+0.50)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -1.25 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.00 | @2.78 | %36.0 | %20.7 | @1.56 | %64.0 |
| -0.75 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %0.0 | @1.97 | %50.8 |
| -0.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| 0.0 | @1.57 | %63.9 | %23.0 | @2.77 | %36.2 |
| +0.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +0.50 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +0.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.0 |
| +1.00 | @1.18 | %84.8 | %15.0 | @6.60 | %15.2 |
| +1.25 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.18 | %13.9 |
| +1.50 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +2.00 | @1.17 | %85.1 | %18.7 | @6.72 | %14.9 |
| +2.25 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
| +2.50 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.24 | %30.8 |
| +2.75 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +3.00 | @1.65 | %60.6 | %21.7 | @2.54 | %39.4 |
| +3.25 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +3.50 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 3.6% | 3.2% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.1% | 9.5% | 6.7% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 9.2% | 7.0% | 3.6% | 1.4% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.2% | 6.4% | 4.9% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.2% | 3.3% | 2.5% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
České Budějovice U19 — Son 5 Maç
M
vs Viktoria Plzeň U19 (D)
2 - 1
G
vs Viktoria Plzeň U19 (E)
4 - 2
M
vs Viktoria Plzeň U19 (D)
5 - 0
M
vs Viktoria Plzeň U19 (E)
1 - 3
B
vs Viktoria Plzeň U19 (D)
2 - 2
Viktoria Plzeň U19 — Son 5 Maç
G
vs České Budějovice U19 (E)
2 - 1
M
vs České Budějovice U19 (D)
4 - 2
G
vs České Budějovice U19 (E)
5 - 0
G
vs České Budějovice U19 (D)
1 - 3
B
vs České Budějovice U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | 1. Liga U19 | Viktoria Plzeň U19 | 2 - 1 | České Budějovice U19 |
| 29.03.2025 | 1. Liga U19 | České Budějovice U19 | 4 - 2 | Viktoria Plzeň U19 |
| 31.08.2024 | 1. Liga U19 | Viktoria Plzeň U19 | 5 - 0 | České Budějovice U19 |
| 18.05.2024 | 1. Liga U19 | České Budějovice U19 | 1 - 3 | Viktoria Plzeň U19 |
| 21.10.2023 | 1. Liga U19 | Viktoria Plzeň U19 | 2 - 2 | České Budějovice U19 |
| 06.04.2023 | 1. Liga U19 | České Budějovice U19 | 5 - 1 | Viktoria Plzeň U19 |
| 10.09.2022 | 1. Liga U19 | Viktoria Plzeň U19 | 1 - 1 | České Budějovice U19 |
| 14.04.2022 | 1. Liga U19 | České Budějovice U19 | 3 - 0 | Viktoria Plzeň U19 |