Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 30.04.2026 — 14:30

Albirex Niigata S

Elo: 1531
λ (Beklenen Gol): 1.79
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Tampines Rovers

Elo: 1576
λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Albirex Niigata S - Tampines Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tampines Rovers %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Albirex Niigata S xG 2.00
Dengeli
Tampines Rovers xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.8
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %46.6

Çifte Şans 1X: %53.4
Çifte Şans X2: %68.2
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5 0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.2 1.5 Alt: %8.8
2.5 Üst: %75.8 2.5 Alt: %24.2
3.5 Üst: %56.1 3.5 Alt: %43.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %74.5
KG Yok %25.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.0
1-1
%7.9
2-2
%7.2
2-1
%6.6
1-3
%5.8
2-3
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.8 İY X: %35.0 İY 2: %37.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.2 İY 0.5 Alt: %17.8
İY 1.5 Üst: %54.1 İY 1.5 Alt: %45.9
İY 2.5 Üst: %26.2 İY 2.5 Alt: %73.8
İY 3.5 Üst: %10.2 İY 3.5 Alt: %89.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.54
+
Dep 6.11
=
Toplam 11.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.0 8.5 Alt: %18.0
9.5 Üst: %72.5 9.5 Alt: %27.5
10.5 Üst: %61.5 10.5 Alt: %38.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.36 Korner (Ev: 2.55, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %62.0 İY 4.5 Alt: %38.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.6 | Eşit: %11.7 | Dep: %50.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.2
Ev: 14.5 • Dep: 15.7
İsabetli Şut 10.5
Ev: 5.2 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.9 21.5 Alt: %5.1
23.5 Şut Üst: %89.1 23.5 Alt: %10.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.4 7.5 Alt: %17.6
8.5 İsabetli Üst: %72.4 8.5 Alt: %27.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Albirex Niigata S
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tampines Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Albirex Niigata S (+0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tampines Rovers (-0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.26 %16.0 %0.0 @1.19 %84.0
-1.25 @5.76 %17.4 %0.0 @1.21 %82.7
-1.00 @5.27 %19.0 %15.9 @1.23 %81.0
-0.75 @3.84 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
-0.50 @3.13 %31.9 %0.0 @1.47 %68.1
-0.25 @2.78 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
0.0 @2.44 %41.1 %22.3 @1.70 %58.9
+0.25 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.6
+0.50 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+0.75 @1.67 %60.1 %0.0 @2.50 %40.0
+1.00 @1.49 %67.3 %19.5 @3.06 %32.7
+1.25 @1.41 %70.8 %0.0 @3.43 %29.2
+1.50 @1.36 %73.7 %0.0 @3.80 %26.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %90.1 %0.0 @10.09 %9.9
+2.00 @1.12 %89.2 %16.0 @9.21 %10.9
+2.25 @1.23 %81.4 %0.0 @5.38 %18.6
+2.50 @1.33 %74.9 %0.0 @3.99 %25.1
+2.75 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+3.00 @1.46 %68.5 %20.4 @3.18 %31.5
+3.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.3
+3.50 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.5% 3.7% 4.6% 3.4% 1.8% 0.8%
1 Gol 2.9% 8.2% 8.3% 6.0% 3.3% 1.4%
2 Gol 3.1% 6.8% 7.4% 5.4% 2.9% 1.3%
3 Gol 1.9% 4.1% 4.4% 3.2% 1.8% 0.8%
4 Gol 0.8% 1.8% 2.0% 1.4% 0.8% 0.3%
5 Gol 0.3% 0.7% 0.7% 0.5% 0.3% 0.1%
Albirex Niigata S — Son 5 Maç
G vs Tanjong Pagar (E)
4 - 0
G vs Tanjong Pagar (D)
0 - 2
B vs Home United (E)
3 - 3
G vs Young Lions (D)
0 - 2
G vs Tanjong Pagar (E)
3 - 2
Tampines Rovers — Son 5 Maç
G vs Young Lions (E)
8 - 1
G vs Hougang United (E)
3 - 0
G vs Hougang United (D)
1 - 2
G vs Hougang United (D)
1 - 4
G vs Hougang United (D)
1 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.