İngiltere
Premier League •
05.05.2026 — 15:00
Tanjong Pagar
Elo: 1341λ (Beklenen Gol): 1.04
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Hougang United
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 2.95
Model Güven Derecesi:
%90
Tanjong Pagar - Hougang United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 2.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hougang United %75.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tanjong Pagar xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Hougang United xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%9.8
X (Beraberlik)
%14.6
2 (Deplasman)
%75.6
Çifte Şans 1X: %24.4
Çifte Şans X2: %90.2
Çifte Şans 12: %85.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.5
0.5 Alt: %2.5
1.5 Üst: %91.1
1.5 Alt: %8.9
2.5 Üst: %75.9
2.5 Alt: %24.1
3.5 Üst: %56.2
3.5 Alt: %43.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.5
KG Yok
%38.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.4
1-3
%8.3
0-2
%8.1
0-3
%8.0
1-1
%6.1
1-4
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.4
İY X: %30.6
İY 2: %57.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.4
İY 0.5 Alt: %17.6
İY 1.5 Üst: %53.8
İY 1.5 Alt: %46.3
İY 2.5 Üst: %25.9
İY 2.5 Alt: %74.1
İY 3.5 Üst: %9.7
İY 3.5 Alt: %90.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.08
+
Dep
7.66
=
Toplam
11.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.7
8.5 Alt: %17.3
9.5 Üst: %73.4
9.5 Alt: %26.6
10.5 Üst: %62.5
10.5 Alt: %37.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.4 Korner (Ev: 1.87, Dep: 3.53)
İY 4.5 Üst: %62.7
İY 4.5 Alt: %37.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %11.3 |
Eşit: %6.9 |
Dep: %81.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.1
Ev: 10.1 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.5
Ev: 3.6 • Dep: 6.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.7
21.5 Alt: %5.3
23.5 Şut Üst: %88.9
23.5 Alt: %11.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.0
7.5 Alt: %18.1
8.5 İsabetli Üst: %71.8
8.5 Alt: %28.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTanjong Pagar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hougang United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tanjong Pagar (+1.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hougang United (-1.75)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @27.63 | %3.6 | %0.0 | @1.04 | %96.4 |
| -1.25 | @26.67 | %3.8 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| -1.00 | @25.72 | %3.9 | %6.9 | @1.04 | %96.1 |
| -0.75 | @13.63 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -0.50 | @9.48 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -0.25 | @8.73 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| 0.0 | @7.98 | %12.5 | %15.8 | @1.14 | %87.5 |
| +0.25 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| +0.50 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +0.75 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.42 | %70.7 |
| +1.00 | @3.02 | %33.2 | %20.6 | @1.50 | %66.9 |
| +1.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +1.50 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.55 | %10.5 |
| +2.00 | @1.13 | %88.5 | %16.5 | @8.69 | %11.5 |
| +2.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.14 | %19.5 |
| +2.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +2.75 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| +3.00 | @1.50 | %66.8 | %21.3 | @3.01 | %33.2 |
| +3.25 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.50 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.5% | 5.5% | 8.8% | 8.6% | 6.4% | 3.8% |
| 1 Gol | 1.6% | 6.6% | 9.1% | 8.9% | 6.6% | 3.9% |
| 2 Gol | 1.1% | 3.2% | 4.7% | 4.6% | 3.4% | 2.0% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.1% | 1.6% | 1.6% | 1.2% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Tanjong Pagar — Son 5 Maç
M
vs Albirex Niigata S (D)
4 - 0
M
vs Albirex Niigata S (E)
0 - 2
M
vs Balestier Khalsa (E)
1 - 4
M
vs Hougang United (D)
3 - 0
M
vs Albirex Niigata S (D)
3 - 2
Hougang United — Son 5 Maç
G
vs Balestier Khalsa (D)
0 - 3
M
vs Tampines Rovers (D)
3 - 0
G
vs Tanjong Pagar (E)
3 - 0
G
vs Tanjong Pagar (D)
2 - 3
M
vs Tampines Rovers (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.02.2026 | Premier League | Hougang United | 3 - 0 | Tanjong Pagar |
| 07.11.2025 | Cup | Tanjong Pagar | 2 - 3 | Hougang United |
| 13.05.2025 | Premier League | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Hougang United |
| 01.11.2024 | Premier League | Hougang United | 6 - 0 | Tanjong Pagar |
| 11.08.2024 | Premier League | Hougang United | 5 - 1 | Tanjong Pagar |
| 26.05.2024 | Premier League | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Hougang United |
| 25.09.2023 | Cup | Tanjong Pagar | 2 - 1 | Hougang United |