Fransa
Feminine Division 1 •
16.05.2026 — 19:00
Lyon W
Elo: 1698λ (Beklenen Gol): 2.04
8 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Nantes W
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Lyon W - Nantes W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.04, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lyon W %50.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lyon W xG
2.31
Dengeli
Nantes W xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.7
X (Beraberlik)
%22.7
2 (Deplasman)
%26.6
Çifte Şans 1X: %73.4
Çifte Şans X2: %49.3
Çifte Şans 12: %77.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %87.0
1.5 Alt: %13.0
2.5 Üst: %67.7
2.5 Alt: %32.3
3.5 Üst: %46.1
3.5 Alt: %53.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.2
KG Yok
%32.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
2-1
%9.2
2-2
%6.7
1-2
%6.5
2-0
%6.4
3-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.0
İY X: %37.2
İY 2: %23.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.2
İY 0.5 Alt: %21.8
İY 1.5 Üst: %47.3
İY 1.5 Alt: %52.7
İY 2.5 Üst: %20.6
İY 2.5 Alt: %79.4
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.19
+
Dep
4.83
=
Toplam
11.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.0
8.5 Alt: %23.0
9.5 Üst: %66.2
9.5 Alt: %33.8
10.5 Üst: %54.3
10.5 Alt: %45.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.07 Korner (Ev: 2.85, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %57.2
İY 4.5 Alt: %42.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.1 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %28.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 16.5 • Dep: 12
İsabetli Şut
10
Ev: 5.9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.0
21.5 Alt: %9.0
23.5 Şut Üst: %82.5
23.5 Alt: %17.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.8
7.5 Alt: %22.2
8.5 İsabetli Üst: %66.6
8.5 Alt: %33.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLyon W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nantes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lyon W (-0.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nantes W (+0.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -1.25 | @3.09 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| -1.00 | @2.73 | %36.7 | %21.1 | @1.58 | %63.4 |
| -0.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| -0.25 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
| 0.0 | @1.54 | %65.1 | %23.2 | @2.87 | %34.9 |
| +0.25 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.50 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +0.75 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %14.7 | @7.07 | %14.2 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.68 | %13.0 |
| +1.50 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.29 | %12.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.77 | %14.8 |
| +2.00 | @1.20 | %83.4 | %19.7 | @6.03 | %16.6 |
| +2.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +2.75 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
| +3.00 | @1.74 | %57.6 | %22.1 | @2.36 | %42.4 |
| +3.25 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +3.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 3.8% | 3.3% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.7% | 9.9% | 6.7% | 3.2% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.5% | 9.4% | 6.8% | 3.3% | 1.2% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.4% | 6.4% | 4.6% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.3% | 3.3% | 2.4% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.3% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
Lyon W — Son 5 Maç
G
vs Montpellier W (E)
3 - 1
B
vs Nantes W (D)
1 - 1
G
vs Montpellier W (D)
1 - 5
G
vs Montpellier W (D)
1 - 4
G
vs Montpellier W (E)
4 - 0
Nantes W — Son 5 Maç
B
vs Le Havre W (D)
3 - 3
B
vs Lyon W (E)
1 - 1
G
vs Marseille W (D)
0 - 2
G
vs Marseille W (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 29.04.2026 | Feminine Division 1 | Nantes W | 1 - 1 | Lyon W |