Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Macaristan
NB II •
22.02.2026 — 19:00
Soroksar
Elo: 1570λ (Beklenen Gol): 2.23
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Kozarmisleny FC
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%89
Soroksar - Kozarmisleny FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.23, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Soroksar %60.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Soroksar xG
2.39
Dengeli
Kozarmisleny FC xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.5
X (Beraberlik)
%21.0
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %39.5
Çifte Şans 12: %79.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0
1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.0
2.5 Alt: %34.0
3.5 Üst: %44.1
3.5 Alt: %55.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.3
KG Yok
%37.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.7
1-1
%9.4
2-0
%8.3
3-1
%7.2
1-0
%6.8
3-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.2
İY X: %36.6
İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.4
İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %45.9
İY 1.5 Alt: %54.2
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.5
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.56
+
Dep
4.24
=
Toplam
10.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.0
8.5 Alt: %25.0
9.5 Üst: %63.8
9.5 Alt: %36.2
10.5 Üst: %51.6
10.5 Alt: %48.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 3.02, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %55.4
İY 4.5 Alt: %44.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %71.0 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %19.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28
Ev: 17.6 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
9.8
Ev: 6.3 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.3
21.5 Alt: %10.8
23.5 Şut Üst: %79.8
23.5 Alt: %20.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.2
7.5 Alt: %23.8
8.5 İsabetli Üst: %64.5
8.5 Alt: %35.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSoroksar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kozarmisleny FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Soroksar (-1.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %22.4
Kozarmisleny FC (+1.00)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.09
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.69 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| -1.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -1.00 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %22.4 | @1.92 | %52.2 |
| -0.75 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| -0.50 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| -0.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| 0.0 | @1.32 | %75.9 | %21.6 | @4.15 | %24.1 |
| +0.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.73 | %21.2 |
| +0.50 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +0.75 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.18 | %13.9 |
| +1.00 | @1.09 | %91.7 | %11.5 | @11.99 | %8.3 |
| +1.25 | @1.09 | %92.2 | %0.0 | @12.76 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.54 | %7.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.22 | %16.1 |
| +2.00 | @1.22 | %81.8 | %20.5 | @5.51 | %18.2 |
| +2.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +2.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +2.75 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +3.00 | @1.82 | %54.9 | %22.5 | @2.22 | %45.1 |
| +3.25 Ana Hat | @2.09 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 3.4% | 2.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.0% | 9.6% | 5.3% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 10.0% | 5.9% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.3% | 7.4% | 4.3% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.5% | 4.1% | 2.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.8% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Soroksar — Son 5 Maç
G
vs BVSC (D)
0 - 4
G
vs Fehérvár FC (E)
3 - 1
M
vs BVSC (D)
2 - 1
B
vs Kozarmisleny FC (D)
1 - 1
B
vs BVSC (E)
3 - 3
Kozarmisleny FC — Son 5 Maç
B
vs Soroksar (E)
1 - 1
M
vs Soroksar (D)
3 - 1
B
vs Soroksar (E)
1 - 1
M
vs Soroksar (D)
2 - 1
M
vs Soroksar (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | NB II | Kozarmisleny FC | 1 - 1 | Soroksar |
| 20.04.2025 | NB II | Soroksar | 3 - 1 | Kozarmisleny FC |
| 20.10.2024 | NB II | Kozarmisleny FC | 1 - 1 | Soroksar |
| 25.02.2024 | NB II | Soroksar | 2 - 1 | Kozarmisleny FC |
| 17.01.2024 | Friendlies Clubs | Soroksar | 2 - 1 | Kozarmisleny FC |
| 19.08.2023 | NB II | Kozarmisleny FC | 2 - 1 | Soroksar |
| 11.01.2023 | Friendlies Clubs | Soroksar | 1 - 3 | Kozarmisleny FC |