Maç Listesine Dön
Peru Primera División • 23.04.2026 — 02:00

Cusco

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.64
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

FC Cajamarca

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cusco - FC Cajamarca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.64, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cusco %50.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cusco xG 1.95
Dengeli
FC Cajamarca xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.1
X (Beraberlik) %26.3
2 (Deplasman) %23.6

Çifte Şans 1X: %76.4
Çifte Şans X2: %49.9
Çifte Şans 12: %73.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.1 1.5 Alt: %23.9
2.5 Üst: %50.7 2.5 Alt: %49.3
3.5 Üst: %28.7 3.5 Alt: %71.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.6
KG Yok %46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.5
1-0
%10.1
2-1
%9.6
2-0
%9.0
0-0
%7.6
0-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.9 İY X: %42.7 İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.6 İY 0.5 Alt: %30.4
İY 1.5 Üst: %35.1 İY 1.5 Alt: %65.0
İY 2.5 Üst: %12.3 İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.39
+
Dep 4
=
Toplam 9.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.4 8.5 Alt: %40.6
9.5 Üst: %46.4 9.5 Alt: %53.6
10.5 Üst: %34.1 10.5 Alt: %65.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 2.48, Dep: 1.84)
İY 4.5 Üst: %43.3 İY 4.5 Alt: %56.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.3 | Eşit: %12.0 | Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 14.1 • Dep: 9.6
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.5 21.5 Alt: %33.5
23.5 Şut Üst: %50.4 23.5 Alt: %49.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.9 7.5 Alt: %41.1
8.5 İsabetli Üst: %45.1 8.5 Alt: %54.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cusco
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Cajamarca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cusco (-0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Cajamarca (+0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
-1.25 @3.31 %30.2 %0.0 @1.43 %69.8
-1.00 @2.88 %34.7 %23.1 @1.53 %65.3
-0.75 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.8
-0.50 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
-0.25 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
0.0 @1.48 %67.8 %26.5 @3.10 %32.2
+0.25 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
+0.50 @1.31 %76.3 %0.0 @4.22 %23.7
+0.75 @1.21 %82.3 %0.0 @5.65 %17.7
+1.00 @1.12 %89.3 %14.6 @9.38 %10.7
+1.25 @1.11 %90.2 %0.0 @10.18 %9.8
+1.50 @1.10 %90.9 %0.0 @10.98 %9.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
+2.00 @1.48 %67.6 %25.5 @3.09 %32.4
+2.25 @1.73 %57.7 %0.0 @2.37 %42.3
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.4 %0.0 @2.01 %49.6
+2.75 @2.27 %44.2 %0.0 @1.79 %55.9
+3.00 @2.76 %36.2 %22.2 @1.57 %63.8
+3.25 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.4
+3.50 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %71.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.6% 6.3% 3.8% 1.3% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.2% 12.6% 6.2% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 9.1% 9.7% 5.1% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.0% 5.3% 2.8% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.1% 2.2% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Cusco — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
FC Cajamarca — Son 5 Maç
G vs UCV Moquegua (E)
2 - 0
M vs UCV Moquegua (D)
2 - 1
G vs UCV Moquegua (E)
2 - 1
M vs UCV Moquegua (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.