Germany
Regionalliga - Nordost •
04.03.2026 — 21:00
Luckenwalde
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.27
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Magdeburg II
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Luckenwalde - Magdeburg II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Luckenwalde %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Luckenwalde xG
1.60
Dengeli
Magdeburg II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.1
X (Beraberlik)
%30.3
2 (Deplasman)
%27.7
Çifte Şans 1X: %72.3
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %69.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.5
0.5 Alt: %11.5
1.5 Üst: %66.9
1.5 Alt: %33.1
2.5 Üst: %39.2
2.5 Alt: %60.8
3.5 Üst: %19.2
3.5 Alt: %80.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.1
KG Yok
%53.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%12.4
0-0
%11.5
0-1
%9.3
2-0
%8.5
2-1
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.7
İY X: %47.4
İY 2: %21.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.1
İY 0.5 Alt: %36.9
İY 1.5 Üst: %27.6
İY 1.5 Alt: %72.4
İY 2.5 Üst: %8.3
İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.64
+
Dep
3.83
=
Toplam
8.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.4
8.5 Alt: %52.6
9.5 Üst: %34.4
9.5 Alt: %65.6
10.5 Üst: %23.4
10.5 Alt: %76.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.9 Korner (Ev: 2.14, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %35.1
İY 4.5 Alt: %64.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %32.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21
Ev: 11.8 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.1
21.5 Alt: %55.9
23.5 Şut Üst: %28.3
23.5 Alt: %71.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.2
7.5 Alt: %54.8
8.5 İsabetli Üst: %31.7
8.5 Alt: %68.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLuckenwalde
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Magdeburg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Luckenwalde (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Magdeburg II (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.18
%46.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -1.25 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -1.00 | @4.01 | %24.9 | %22.7 | @1.33 | %75.1 |
| -0.75 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| -0.50 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| 0.0 | @1.66 | %60.3 | %30.4 | @2.52 | %39.8 |
| +0.25 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.06 | %32.6 |
| +0.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.75 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.80 | %20.8 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %17.3 | @7.96 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.79 | %11.4 |
| +1.50 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.62 | %10.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.00 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %27.7 | @2.18 | %46.0 |
| +2.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +2.50 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +2.75 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +3.00 | @4.21 | %23.7 | %20.1 | @1.31 | %76.3 |
| +3.25 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +3.50 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.5% | 9.3% | 5.1% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.4% | 14.1% | 6.5% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 8.4% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 3.6% | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Luckenwalde — Son 5 Maç
B
vs SV Babelsberg 03 (E)
0 - 0
G
vs Magdeburg II (D)
1 - 2
G
vs SV Babelsberg 03 (D)
1 - 2
B
vs SV Babelsberg 03 (E)
2 - 2
M
vs Magdeburg II (E)
0 - 1
Magdeburg II — Son 5 Maç
M
vs Luckenwalde (E)
1 - 2
G
vs Luckenwalde (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | Regionalliga - Nordost | Magdeburg II | 1 - 2 | Luckenwalde |
| 21.07.2024 | Friendlies Clubs | Luckenwalde | 0 - 1 | Magdeburg II |