Maç Listesine Dön
Hollanda Eerste Divisie • 15.03.2026 — 02:00

Transvaal

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 2.43
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

FC Inter Wanica

Elo: 1379
λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Transvaal - FC Inter Wanica mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.43, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Transvaal %68.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %61.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Transvaal xG 2.71
Dengeli
FC Inter Wanica xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %68.0
X (Beraberlik) %18.6
2 (Deplasman) %13.4

Çifte Şans 1X: %86.6
Çifte Şans X2: %32.1
Çifte Şans 12: %81.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1 0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.5 1.5 Alt: %13.6
2.5 Üst: %67.0 2.5 Alt: %33.1
3.5 Üst: %45.2 3.5 Alt: %54.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.8
KG Yok %41.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
2-0
%9.4
1-1
%8.5
3-1
%7.8
3-0
%7.6
1-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.4 İY X: %35.0 İY 2: %14.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.9 İY 0.5 Alt: %22.1
İY 1.5 Üst: %46.5 İY 1.5 Alt: %53.5
İY 2.5 Üst: %20.0 İY 2.5 Alt: %80.0
İY 3.5 Üst: %6.7 İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.98
+
Dep 3.9
=
Toplam 10.88
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.8 8.5 Alt: %24.3
9.5 Üst: %64.7 9.5 Alt: %35.3
10.5 Üst: %52.6 10.5 Alt: %47.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 3.21, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %56.1 İY 4.5 Alt: %43.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %78.4 | Eşit: %8.0 | Dep: %13.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.3
Ev: 18.9 • Dep: 9.4
İsabetli Şut 9.9
Ev: 6.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.3 21.5 Alt: %9.8
23.5 Şut Üst: %81.3 23.5 Alt: %18.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.3 7.5 Alt: %22.7
8.5 İsabetli Üst: %65.9 8.5 Alt: %34.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Transvaal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Inter Wanica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Transvaal (-1.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Inter Wanica (+1.25)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
-1.25 Ana Hat @2.00 %50.0 %0.0 @2.00 %50.0
-1.00 @1.75 %57.2 %22.4 @2.33 %42.8
-0.75 @1.60 %62.6 %0.0 @2.67 %37.4
-0.50 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.2
-0.25 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
0.0 @1.21 %82.8 %19.4 @5.81 %17.2
+0.25 @1.18 %84.6 %0.0 @6.51 %15.4
+0.50 @1.16 %86.1 %0.0 @7.21 %13.9
+0.75 @1.11 %90.2 %0.0 @10.18 %9.8
+1.00 @1.06 %94.6 %9.0 @18.63 %5.4
+1.25 @1.05 %94.9 %0.0 @19.55 %5.1
+1.50 @1.05 %95.1 %0.0 @20.47 %4.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.38 %15.7
+2.00 @1.21 %82.3 %20.3 @5.66 %17.7
+2.25 @1.37 %73.1 %0.0 @3.71 %26.9
+2.50 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.3
+2.75 @1.63 %61.3 %0.0 @2.58 %38.7
+3.00 @1.80 %55.6 %22.6 @2.25 %44.4
+3.25 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.94 %51.5
+3.50 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.9% 2.7% 1.7% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 7.4% 8.8% 4.1% 1.4% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.8% 9.9% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.9% 8.1% 4.1% 1.4% 0.4% 0.1%
4 Gol 4.8% 4.9% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 2.4% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
Transvaal — Son 5 Maç
G vs PVV (E)
2 - 0
G vs PVV (D)
0 - 1
M vs PVV (D)
1 - 0
G vs PVV (E)
2 - 1
M vs PVV (E)
0 - 1
FC Inter Wanica — Son 5 Maç
M vs Inter Moengotapoe (D)
4 - 1
M vs Inter Moengotapoe (E)
1 - 4
B vs Inter Moengotapoe (D)
2 - 2
M vs Inter Moengotapoe (E)
0 - 4
M vs Inter Moengotapoe (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.