Hollanda
Eerste Divisie •
05.04.2026 — 23:30
Flora
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Transvaal
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.86
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Flora - Transvaal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Transvaal %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Flora xG
1.60
Dengeli
Transvaal xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.5
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%51.2
Çifte Şans 1X: %48.8
Çifte Şans X2: %75.5
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.2
1.5 Alt: %17.8
2.5 Üst: %59.7
2.5 Alt: %40.3
3.5 Üst: %37.3
3.5 Alt: %62.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.6
KG Yok
%39.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.2
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%7.7
2-1
%6.4
1-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.8
İY X: %39.6
İY 2: %38.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.2
İY 0.5 Alt: %25.8
İY 1.5 Üst: %41.3
İY 1.5 Alt: %58.7
İY 2.5 Üst: %16.3
İY 2.5 Alt: %83.7
İY 3.5 Üst: %5.1
İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
5.72
=
Toplam
10.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.8
8.5 Alt: %30.2
9.5 Üst: %57.7
9.5 Alt: %42.3
10.5 Üst: %45.2
10.5 Alt: %54.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.63)
İY 4.5 Üst: %51.1
İY 4.5 Alt: %48.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.2 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %58.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.1
Ev: 11.6 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
9.1
Ev: 4.1 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.5
21.5 Alt: %18.5
23.5 Şut Üst: %68.7
23.5 Alt: %31.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.8
7.5 Alt: %31.2
8.5 İsabetli Üst: %55.7
8.5 Alt: %44.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFlora
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Transvaal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Flora (+0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Transvaal (-0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.73 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
| -1.25 | @9.03 | %11.1 | %0.0 | @1.12 | %88.9 |
| -1.00 | @8.33 | %12.0 | %14.4 | @1.14 | %88.0 |
| -0.75 | @5.31 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| -0.50 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| -0.25 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| 0.0 | @3.05 | %32.7 | %24.6 | @1.49 | %67.3 |
| +0.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +0.75 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +1.00 | @1.58 | %63.3 | %22.1 | @2.72 | %36.8 |
| +1.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +1.50 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.7 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +2.00 | @1.30 | %76.6 | %22.8 | @4.28 | %23.4 |
| +2.25 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +2.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +2.75 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +3.00 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %22.7 | @1.89 | %52.8 |
| +3.25 | @2.43 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| +3.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 7.8% | 7.9% | 4.9% | 2.3% | 0.9% |
| 1 Gol | 4.9% | 11.3% | 9.8% | 6.1% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.5% | 6.5% | 6.1% | 3.7% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.7% | 2.5% | 1.5% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Flora — Son 5 Maç
M
vs Notch (E)
0 - 1
M
vs Voorwaarts (E)
2 - 6
B
vs Voorwaarts (D)
2 - 2
M
vs Voorwaarts (E)
2 - 3
M
vs PVV (D)
4 - 1
Transvaal — Son 5 Maç
M
vs Voorwaarts (E)
1 - 3
B
vs Inter Moengotapoe (E)
1 - 1
G
vs FC Inter Wanica (E)
2 - 0
G
vs PVV (E)
2 - 0
G
vs PVV (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.