Hollanda
Eerste Divisie •
12.04.2026 — 02:00
Leo Victor
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.29
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Transvaal
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.95
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Leo Victor - Transvaal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Transvaal %52.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leo Victor xG
1.60
Dengeli
Transvaal xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.5
X (Beraberlik)
%23.5
2 (Deplasman)
%52.1
Çifte Şans 1X: %47.9
Çifte Şans X2: %75.5
Çifte Şans 12: %76.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2
1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %62.9
2.5 Alt: %37.1
3.5 Üst: %40.7
3.5 Alt: %59.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.0
KG Yok
%37.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.6
1-2
%9.6
0-2
%7.4
0-1
%6.9
2-1
%6.4
1-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %38.6
İY 2: %39.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.6
İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9
İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.8
İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.68
+
Dep
5.92
=
Toplam
10.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.0
8.5 Alt: %27.0
9.5 Üst: %61.4
9.5 Alt: %38.6
10.5 Üst: %49.1
10.5 Alt: %50.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.87 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.72)
İY 4.5 Üst: %53.7
İY 4.5 Alt: %46.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.5 |
Eşit: %11.6 |
Dep: %58.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 11.9 • Dep: 15.1
İsabetli Şut
9.4
Ev: 4.2 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.8
21.5 Alt: %14.2
23.5 Şut Üst: %74.6
23.5 Alt: %25.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.3
7.5 Alt: %27.7
8.5 İsabetli Üst: %59.8
8.5 Alt: %40.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLeo Victor
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Transvaal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Leo Victor (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Transvaal (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.55 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.25 | @8.87 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -1.00 | @8.19 | %12.2 | %14.2 | @1.14 | %87.8 |
| -0.75 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -0.50 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| -0.25 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| 0.0 | @3.09 | %32.4 | %23.9 | @1.48 | %67.6 |
| +0.25 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +0.75 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +1.00 | @1.61 | %62.1 | %21.9 | @2.64 | %37.9 |
| +1.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +1.50 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.54 | %18.1 |
| +2.00 | @1.26 | %79.5 | %21.6 | @4.87 | %20.6 |
| +2.25 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +2.50 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +2.75 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +3.00 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %22.6 | @2.05 | %48.8 |
| +3.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +3.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 7.0% | 7.6% | 4.9% | 2.4% | 0.9% |
| 1 Gol | 4.4% | 10.8% | 9.8% | 6.4% | 3.1% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.3% | 6.5% | 6.3% | 4.1% | 2.0% | 0.8% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.8% | 2.7% | 1.8% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Leo Victor — Son 5 Maç
G
vs Notch (E)
2 - 1
G
vs Inter Moengotapoe (E)
3 - 1
G
vs Inter Moengotapoe (D)
0 - 3
M
vs Inter Moengotapoe (E)
2 - 3
M
vs Inter Moengotapoe (D)
2 - 1
Transvaal — Son 5 Maç
G
vs Flora (D)
0 - 4
M
vs Voorwaarts (E)
1 - 3
B
vs Inter Moengotapoe (E)
1 - 1
G
vs FC Inter Wanica (E)
2 - 0
G
vs PVV (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.