Thailand
Thai League 2 •
10.02.2026 — 15:00
Chanthaburi
Elo: 1445λ (Beklenen Gol): 1.23
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Mahasarakham United
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Chanthaburi - Mahasarakham United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mahasarakham United %38.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chanthaburi xG
1.60
Dengeli
Mahasarakham United xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.8
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%38.9
Çifte Şans 1X: %61.1
Çifte Şans X2: %67.2
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %74.0
1.5 Alt: %26.0
2.5 Üst: %47.9
2.5 Alt: %52.1
3.5 Üst: %26.2
3.5 Alt: %73.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.6
KG Yok
%46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
0-1
%9.3
1-2
%8.5
0-0
%8.4
1-0
%8.3
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0
İY X: %44.3
İY 2: %29.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.0
İY 0.5 Alt: %32.0
İY 1.5 Üst: %33.3
İY 1.5 Alt: %66.8
İY 2.5 Üst: %11.3
İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
4.65
=
Toplam
9.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.1
8.5 Alt: %42.9
9.5 Üst: %43.9
9.5 Alt: %56.1
10.5 Üst: %31.8
10.5 Alt: %68.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %41.7
İY 4.5 Alt: %58.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.2 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %44.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 11.5 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
8
Ev: 4.1 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.3
21.5 Alt: %38.7
23.5 Şut Üst: %44.8
23.5 Alt: %55.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.3
7.5 Alt: %44.7
8.5 İsabetli Üst: %41.4
8.5 Alt: %58.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChanthaburi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mahasarakham United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chanthaburi (0.0)
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %28.4
Mahasarakham United (+0.00)
@1.84
%54.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.03 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -1.25 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.00 | @5.73 | %17.5 | %18.6 | @1.21 | %82.5 |
| -0.75 | @3.86 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| -0.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.18 | %45.8 | %28.4 | @1.84 | %54.2 |
| +0.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +0.50 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.57 | %38.8 |
| +0.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +1.00 | @1.30 | %77.1 | %20.6 | @4.36 | %22.9 |
| +1.25 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +1.50 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.49 | %18.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +2.00 | @1.55 | %64.6 | %26.2 | @2.83 | %35.4 |
| +2.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.50 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +2.75 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +3.00 | @3.02 | %33.1 | %21.8 | @1.49 | %66.9 |
| +3.25 | @3.44 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| +3.50 | @3.87 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 9.3% | 7.0% | 3.2% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.3% | 13.5% | 8.6% | 3.9% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.7% | 7.8% | 5.3% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.2% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Chanthaburi — Son 5 Maç
M
vs Nakhon Pathom (D)
2 - 0
B
vs Mahasarakham United (D)
2 - 2
M
vs Nakhon Pathom (E)
1 - 3
G
vs Mahasarakham United (E)
1 - 0
M
vs Mahasarakham United (D)
1 - 0
Mahasarakham United — Son 5 Maç
B
vs Chanthaburi (E)
2 - 2
M
vs Chanthaburi (D)
1 - 0
G
vs Chanthaburi (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Thai League 2 | Mahasarakham United | 2 - 2 | Chanthaburi |
| 08.03.2025 | Thai League 2 | Chanthaburi | 1 - 0 | Mahasarakham United |
| 10.11.2024 | Thai League 2 | Mahasarakham United | 1 - 0 | Chanthaburi |