Maç Listesine Dön
Hungary NB III - Northeast • 24.05.2026 — 18:00

Cigand SE

Elo: 1576
λ (Beklenen Gol): 1.62
5 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Debrecen II

Elo: 1541
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%75
Cigand SE - Debrecen II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.62, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cigand SE %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cigand SE xG 1.95
Dengeli
Debrecen II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.9
X (Beraberlik) %26.5
2 (Deplasman) %24.6

Çifte Şans 1X: %75.5
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %76.0 1.5 Alt: %24.0
2.5 Üst: %50.6 2.5 Alt: %49.4
3.5 Üst: %28.6 3.5 Alt: %71.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.9
KG Yok %46.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.7
1-0
%10.0
2-1
%9.5
2-0
%8.8
0-0
%7.6
0-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.2 İY X: %42.8 İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5 İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %35.0 İY 1.5 Alt: %65.0
İY 2.5 Üst: %12.3 İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.33
+
Dep 4.05
=
Toplam 9.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.3 8.5 Alt: %40.7
9.5 Üst: %46.3 9.5 Alt: %53.7
10.5 Üst: %34.0 10.5 Alt: %66.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 2.45, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %43.3 İY 4.5 Alt: %56.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.1 | Eşit: %12.2 | Dep: %27.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 13.9 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.9 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.3 21.5 Alt: %33.7
23.5 Şut Üst: %50.2 23.5 Alt: %49.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.8 7.5 Alt: %41.2
8.5 İsabetli Üst: %44.9 8.5 Alt: %55.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cigand SE
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Debrecen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cigand SE (-0.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Debrecen II (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.3
-1.25 @3.44 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
-1.00 @2.99 %33.4 %22.9 @1.50 %66.6
-0.75 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
-0.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
-0.25 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
0.0 @1.51 %66.4 %26.7 @2.97 %33.6
+0.25 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+0.50 @1.33 %75.4 %0.0 @4.06 %24.6
+0.75 @1.23 %81.5 %0.0 @5.40 %18.5
+1.00 @1.13 %88.7 %15.0 @8.84 %11.3
+1.25 @1.12 %89.6 %0.0 @9.62 %10.4
+1.50 @1.11 %90.4 %0.0 @10.40 %9.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+2.00 @1.48 %67.5 %25.6 @3.08 %32.5
+2.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.8
+2.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
+3.00 @2.77 %36.1 %22.2 @1.56 %64.0
+3.25 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.5
+3.50 @3.57 %28.1 %0.0 @1.39 %72.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 6.4% 4.0% 1.4% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.1% 12.7% 6.4% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.9% 9.6% 5.2% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.8% 5.2% 2.8% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.9% 2.1% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Cigand SE — Son 5 Maç
M vs Kisvárda II (D)
2 - 0
B vs Füzesabony (D)
0 - 0
M vs Debrecen II (D)
3 - 2
G vs Kisvárda II (E)
2 - 0
G vs Füzesabony (E)
1 - 0
Debrecen II — Son 5 Maç
G vs Cigand SE (E)
3 - 2
M vs Cigand SE (D)
3 - 2
G vs Cigand SE (E)
1 - 0
B vs Cigand SE (E)
1 - 1
M vs Cigand SE (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 NB III - Northeast Debrecen II 3 - 2 Cigand SE
25.05.2025 NB III - Northeast Cigand SE 3 - 2 Debrecen II
10.11.2024 NB III - Northeast Debrecen II 1 - 0 Cigand SE
03.03.2024 NB III - Northeast Debrecen II 1 - 1 Cigand SE
13.08.2023 NB III - Northeast Cigand SE 1 - 0 Debrecen II