Estonya
Meistriliiga •
17.06.2026 — 19:00
Kalju Nomme
Elo: 1640λ (Beklenen Gol): 2.38
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Tammeka
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%90
Kalju Nomme - Tammeka mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.38, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kalju Nomme %69.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%63.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kalju Nomme xG
2.71
Dengeli
Tammeka xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.1
X (Beraberlik)
%18.7
2 (Deplasman)
%12.2
Çifte Şans 1X: %87.8
Çifte Şans X2: %30.9
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.7
1.5 Alt: %15.3
2.5 Üst: %64.0
2.5 Alt: %36.0
3.5 Üst: %41.9
3.5 Alt: %58.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.2
KG Yok
%44.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.5
2-1
%9.6
1-1
%8.7
3-0
%8.3
1-0
%8.2
3-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.9
İY X: %35.6
İY 2: %13.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5
İY 0.5 Alt: %23.5
İY 1.5 Üst: %44.2
İY 1.5 Alt: %55.8
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.86
+
Dep
3.7
=
Toplam
10.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
9.5 Üst: %61.1
9.5 Alt: %39.0
10.5 Üst: %48.7
10.5 Alt: %51.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 3.16, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %53.5
İY 4.5 Alt: %46.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %79.5 |
Eşit: %7.8 |
Dep: %12.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 18.5 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
9.6
Ev: 6.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.0
21.5 Alt: %13.0
23.5 Şut Üst: %76.4
23.5 Alt: %23.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.2
7.5 Alt: %25.8
8.5 İsabetli Üst: %62.1
8.5 Alt: %37.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKalju Nomme
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tammeka
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kalju Nomme (-1.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tammeka (+1.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| -1.25 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| -1.00 | @1.71 | %58.6 | %22.8 | @2.41 | %41.4 |
| -0.75 | @1.56 | %63.9 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| -0.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| -0.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| 0.0 | @1.19 | %84.3 | %19.3 | @6.38 | %15.7 |
| +0.25 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.14 | %14.0 |
| +0.50 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.91 | %12.7 |
| +0.75 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.37 | %8.8 |
| +1.00 | @1.05 | %95.4 | %8.5 | @21.81 | %4.6 |
| +1.25 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.82 | %4.4 |
| +1.50 | @1.04 | %95.8 | %0.0 | @23.82 | %4.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.64 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.5 | @4.96 | %20.2 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.75 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.94 | %51.7 | %22.9 | @2.07 | %48.3 |
| +3.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +3.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 2.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.5% | 9.0% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.8% | 10.0% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.6% | 7.9% | 3.6% | 1.1% | 0.3% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.1% | 4.7% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.4% | 2.2% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Kalju Nomme — Son 5 Maç
G
vs Kuressaare (D)
0 - 2
G
vs Kuressaare (E)
4 - 0
G
vs Tammeka (D)
0 - 1
G
vs Tammeka (E)
2 - 1
G
vs Kuressaare (D)
0 - 1
Tammeka — Son 5 Maç
M
vs Kalju Nomme (E)
0 - 1
M
vs Kalju Nomme (D)
2 - 1
G
vs Flora III (D)
1 - 8
M
vs Kalju Nomme (E)
1 - 3
M
vs Kalju Nomme (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Meistriliiga | Tammeka | 0 - 1 | Kalju Nomme |
| 02.11.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2 - 1 | Tammeka |
| 03.08.2025 | Meistriliiga | Tammeka | 1 - 3 | Kalju Nomme |
| 10.05.2025 | Meistriliiga | Tammeka | 0 - 1 | Kalju Nomme |
| 16.03.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2 - 2 | Tammeka |
| 29.09.2024 | Meistriliiga | Tammeka | 2 - 3 | Kalju Nomme |
| 27.07.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3 - 0 | Tammeka |