Hollanda
Eerste Divisie •
05.04.2026 — 02:00
FC Inter Wanica
Elo: 1416λ (Beklenen Gol): 0.95
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 4
Voorwaarts
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 4.69
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Inter Wanica - Voorwaarts mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 4.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Voorwaarts %92.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %91.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Inter Wanica xG
1.24
Dengeli
Voorwaarts xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%2.7
X (Beraberlik)
%5.4
2 (Deplasman)
%92.0
Çifte Şans 1X: %8.0
Çifte Şans X2: %97.4
Çifte Şans 12: %94.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.3
0.5 Alt: %0.7
1.5 Üst: %97.6
1.5 Alt: %2.4
2.5 Üst: %91.6
2.5 Alt: %8.4
3.5 Üst: %80.4
3.5 Alt: %19.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.8
KG Yok
%39.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-4
%7.6
1-4
%7.2
0-5
%7.1
1-5
%6.7
0-3
%6.4
1-3
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %6.1
İY X: %19.1
İY 2: %74.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %91.0
İY 0.5 Alt: %9.0
İY 1.5 Üst: %70.7
İY 1.5 Alt: %29.3
İY 2.5 Üst: %43.0
İY 2.5 Alt: %57.0
İY 3.5 Üst: %20.0
İY 3.5 Alt: %80.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.99
+
Dep
9
=
Toplam
12.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.0
8.5 Alt: %10.0
9.5 Üst: %83.3
9.5 Alt: %16.7
10.5 Üst: %74.7
10.5 Alt: %25.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.97 Korner (Ev: 1.83, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %71.1
İY 4.5 Alt: %28.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %6.0 |
Eşit: %4.3 |
Dep: %89.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 9.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.5
Ev: 3.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.2
21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %87.9
23.5 Alt: %12.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.6
7.5 Alt: %11.4
8.5 İsabetli Üst: %80.9
8.5 Alt: %19.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Inter Wanica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Voorwaarts
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Inter Wanica (+2.00)
@3.16
%31.7 İhtimal
İade (Push): %20.7
Voorwaarts (-2.00)
@1.46
%68.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.56
%64.1 İhtimal
İade (Push): %22.4
+4.00 Gol Alt
@2.79
%35.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @92.83 | %1.1 | %0.0 | @1.01 | %98.9 |
| -1.25 | @91.61 | %1.1 | %0.0 | @1.01 | %98.9 |
| -1.00 | @90.38 | %1.1 | %2.6 | @1.01 | %98.9 |
| -0.75 | @41.12 | %2.4 | %0.0 | @1.02 | %97.6 |
| -0.50 | @26.87 | %3.7 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| -0.25 | @25.85 | %3.9 | %0.0 | @1.04 | %96.1 |
| 0.0 | @24.83 | %4.0 | %7.6 | @1.04 | %96.0 |
| +0.25 | @12.81 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| +0.50 | @8.85 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +0.75 | @8.24 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| +1.00 | @7.63 | %13.1 | %13.8 | @1.15 | %86.9 |
| +1.25 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| +1.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.59 | %3.5 |
| +2.00 | @1.04 | %96.3 | %8.6 | @27.30 | %3.7 |
| +2.25 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.50 | %8.0 |
| +2.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.36 | %12.0 |
| +2.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.69 | %13.0 |
| +3.00 | @1.17 | %85.8 | %15.9 | @7.03 | %14.2 |
| +3.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +3.50 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.59 | %27.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.7% | 2.3% | 5.8% | 9.1% | 10.7% | 10.1% |
| 1 Gol | 0.3% | 2.5% | 5.5% | 8.7% | 10.2% | 9.5% |
| 2 Gol | 0.2% | 1.1% | 2.6% | 4.1% | 4.8% | 4.5% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.8% | 1.3% | 1.5% | 1.4% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.4% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
FC Inter Wanica — Son 5 Maç
M
vs Inter Moengotapoe (E)
0 - 4
M
vs Broki (D)
2 - 1
M
vs Transvaal (D)
2 - 0
Voorwaarts — Son 5 Maç
G
vs Transvaal (D)
1 - 3
G
vs Flora (D)
2 - 6
B
vs Flora (E)
2 - 2
G
vs Flora (D)
2 - 3
M
vs Flora (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.