Maç Listesine Dön
Germany Oberliga - Schleswig-Holstein • 26.04.2026 — 15:00

Phönix L. II

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 2.31
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Union Neumünster

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Phönix L. II - Union Neumünster mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.31, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Phönix L. II %64.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Phönix L. II xG 2.39
Dengeli
Union Neumünster xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %64.2
X (Beraberlik) %20.0
2 (Deplasman) %15.8

Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %35.8
Çifte Şans 12: %80.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9 0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %85.9 1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %66.0 2.5 Alt: %34.0
3.5 Üst: %44.1 3.5 Alt: %55.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.3
KG Yok %39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.7
1-1
%9.0
2-0
%9.0
3-1
%7.5
1-0
%7.1
3-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.7 İY X: %36.0 İY 2: %16.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.4 İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %45.8 İY 1.5 Alt: %54.2
İY 2.5 Üst: %19.5 İY 2.5 Alt: %80.5
İY 3.5 Üst: %6.5 İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.74
+
Dep 4.05
=
Toplam 10.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.9 8.5 Alt: %25.1
9.5 Üst: %63.6 9.5 Alt: %36.4
10.5 Üst: %51.5 10.5 Alt: %48.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.96 Korner (Ev: 3.1, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %55.3 İY 4.5 Alt: %44.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.7 | Eşit: %8.9 | Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.9
Ev: 18.2 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 9.8
Ev: 6.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.2 21.5 Alt: %10.8
23.5 Şut Üst: %79.8 23.5 Alt: %20.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.2 7.5 Alt: %23.8
8.5 İsabetli Üst: %64.6 8.5 Alt: %35.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Phönix L. II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Union Neumünster
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Phönix L. II (-1.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %22.5
Union Neumünster (+1.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
-1.25 @2.19 %45.8 %0.0 @1.84 %54.3
-1.00 Ana Hat @1.91 %52.4 %22.5 @2.10 %47.6
-0.75 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.6
-0.50 @1.58 %63.1 %0.0 @2.71 %36.9
-0.25 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
0.0 @1.26 %79.5 %20.6 @4.89 %20.5
+0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.52 %18.1
+0.50 @1.19 %83.8 %0.0 @6.16 %16.2
+0.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.53 %11.7
+1.00 @1.07 %93.3 %10.2 @14.94 %6.7
+1.25 @1.07 %93.7 %0.0 @15.79 %6.3
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.64 %6.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.8 %0.0 @6.17 %16.2
+2.00 @1.22 %81.7 %20.6 @5.46 %18.3
+2.25 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+2.50 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+2.75 @1.66 %60.4 %0.0 @2.53 %39.6
+3.00 @1.83 %54.6 %22.6 @2.20 %45.4
+3.25 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+3.50 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.1% 3.1% 2.0% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 7.3% 9.3% 4.7% 1.7% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.2% 10.0% 5.4% 2.0% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.1% 7.7% 4.2% 1.5% 0.4% 0.1%
4 Gol 4.1% 4.5% 2.4% 0.9% 0.2% 0.1%
5 Gol 1.9% 2.1% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
Phönix L. II — Son 5 Maç
G vs Union Neumünster (D)
1 - 3
Union Neumünster — Son 5 Maç
M vs Phönix L. II (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.10.2025 Oberliga - Schleswig-Holstein Union Neumünster 1 - 3 Phönix L. II