İngiltere
Non League Premier - Southern Central •
31.01.2026 — 18:00
Stamford
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.77
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Bromsgrove Sporting
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.66
Model Güven Derecesi:
%74
Stamford - Bromsgrove Sporting mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 1.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stamford %40.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stamford xG
2.00
Dengeli
Bromsgrove Sporting xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.3
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%35.8
Çifte Şans 1X: %64.2
Çifte Şans X2: %59.7
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.4
1.5 Alt: %13.6
2.5 Üst: %66.7
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.9
3.5 Alt: %55.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.0
KG Yok
%32.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
2-1
%8.4
1-2
%7.9
2-2
%7.0
2-0
%5.1
1-0
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %38.1
İY 2: %29.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.4
İY 1.5 Üst: %46.5
İY 1.5 Alt: %53.5
İY 2.5 Üst: %20.0
İY 2.5 Alt: %80.0
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.64
+
Dep
5.29
=
Toplam
10.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.2
8.5 Alt: %23.8
9.5 Üst: %65.3
9.5 Alt: %34.8
10.5 Üst: %53.3
10.5 Alt: %46.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 2.6, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %56.5
İY 4.5 Alt: %43.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.1 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %39.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.2
Ev: 14.8 • Dep: 13.3
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.3 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.0
21.5 Alt: %10.0
23.5 Şut Üst: %80.9
23.5 Alt: %19.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.6
7.5 Alt: %23.4
8.5 İsabetli Üst: %65.0
8.5 Alt: %35.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStamford
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bromsgrove Sporting
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stamford (0.0)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %24.3
Bromsgrove Sporting (+0.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.77 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.25 | @4.32 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| -1.00 | @3.86 | %25.9 | %19.0 | @1.35 | %74.1 |
| -0.75 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| -0.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -0.25 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.84 | %54.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %24.3 | @2.12 | %47.2 |
| +0.25 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +0.50 | @1.55 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +0.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +1.00 | @1.28 | %78.3 | %17.8 | @4.60 | %21.7 |
| +1.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.60 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.50 | %15.4 |
| +2.00 | @1.21 | %82.7 | %20.1 | @5.77 | %17.3 |
| +2.25 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.6 |
| +2.50 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +2.75 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +3.00 | @1.77 | %56.4 | %22.2 | @2.29 | %43.6 |
| +3.25 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +3.50 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 4.7% | 4.5% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.1% | 10.4% | 8.0% | 4.5% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.1% | 8.6% | 7.1% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.0% | 5.0% | 4.2% | 2.3% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Stamford — Son 5 Maç
M
vs Bromsgrove Sporting (D)
2 - 0
G
vs Bromsgrove Sporting (D)
0 - 1
G
vs Bromsgrove Sporting (E)
3 - 2
B
vs Bromsgrove Sporting (E)
2 - 2
G
vs Bromsgrove Sporting (D)
0 - 2
Bromsgrove Sporting — Son 5 Maç
G
vs Stamford (E)
2 - 0
M
vs Stamford (E)
0 - 1
M
vs Stamford (D)
3 - 2
B
vs Stamford (D)
2 - 2
M
vs Stamford (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.10.2025 | Non League Premier - Southern Central | Bromsgrove Sporting | 2 - 0 | Stamford |
| 01.02.2025 | Non League Premier - Southern Central | Bromsgrove Sporting | 0 - 1 | Stamford |
| 19.10.2024 | Non League Premier - Southern Central | Stamford | 3 - 2 | Bromsgrove Sporting |
| 23.12.2023 | Non League Premier - Southern Central | Stamford | 2 - 2 | Bromsgrove Sporting |
| 26.08.2023 | Non League Premier - Southern Central | Bromsgrove Sporting | 0 - 2 | Stamford |
| 03.09.2022 | FA Cup | Bromsgrove Sporting | 4 - 3 | Stamford |