Argentina
Primera B Metropolitana •
09.05.2026 — 21:30
Talleres Remedios
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 1.49
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Villa San Carlos
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%80
Talleres Remedios - Villa San Carlos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.49, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Talleres Remedios %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Talleres Remedios xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Villa San Carlos xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.49 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.5
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%25.6
Çifte Şans 1X: %74.4
Çifte Şans X2: %53.5
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.8
1.5 Alt: %27.2
2.5 Üst: %46.3
2.5 Alt: %53.7
3.5 Üst: %24.8
3.5 Alt: %75.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.0
KG Yok
%49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%10.9
2-1
%9.2
0-0
%8.9
2-0
%8.8
0-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.2
İY X: %44.5
İY 2: %21.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.2
İY 1.5 Alt: %67.8
İY 2.5 Üst: %10.7
İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.07
+
Dep
3.96
=
Toplam
9.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.2
9.5 Üst: %41.7
9.5 Alt: %58.3
10.5 Üst: %29.8
10.5 Alt: %70.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.15 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %40.1
İY 4.5 Alt: %59.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.9 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %29.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 13.1 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.7 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.2
21.5 Alt: %41.8
23.5 Şut Üst: %41.5
23.5 Alt: %58.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7
7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.8
8.5 Alt: %60.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTalleres Remedios
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villa San Carlos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Talleres Remedios (-0.50)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Villa San Carlos (+0.50)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -1.00 | @3.30 | %30.3 | %22.9 | @1.44 | %69.7 |
| -0.75 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| -0.25 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| 0.0 | @1.55 | %64.3 | %28.0 | @2.80 | %35.7 |
| +0.25 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +0.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.90 | %25.7 |
| +0.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +1.00 | @1.13 | %88.3 | %15.8 | @8.53 | %11.7 |
| +1.25 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.33 | %10.7 |
| +1.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.13 | %9.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| +2.00 | @1.59 | %62.7 | %26.6 | @2.68 | %37.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +2.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %53.9 |
| +2.75 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +3.00 | @3.20 | %31.2 | %21.6 | @1.45 | %68.8 |
| +3.25 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| +3.50 | @4.09 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 7.4% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.0% | 13.4% | 6.5% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 9.2% | 4.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 4.6% | 2.4% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.6% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Talleres Remedios — Son 5 Maç
G
vs Comunicaciones (D)
0 - 2
G
vs Villa San Carlos (E)
1 - 0
B
vs Comunicaciones (E)
1 - 1
G
vs Villa San Carlos (D)
0 - 1
B
vs Villa San Carlos (D)
0 - 0
Villa San Carlos — Son 5 Maç
M
vs Talleres Remedios (D)
1 - 0
M
vs Talleres Remedios (E)
0 - 1
B
vs Talleres Remedios (E)
0 - 0
G
vs Talleres Remedios (D)
1 - 2
B
vs Talleres Remedios (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.07.2023 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 0 | Villa San Carlos |
| 05.03.2023 | Primera B Metropolitana | Villa San Carlos | 0 - 1 | Talleres Remedios |
| 08.10.2022 | Primera B Metropolitana | Villa San Carlos | 0 - 0 | Talleres Remedios |
| 31.08.2022 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 2 | Villa San Carlos |
| 30.04.2022 | Primera B Metropolitana | Villa San Carlos | 1 - 1 | Talleres Remedios |
| 05.12.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 1 - 0 | Villa San Carlos |
| 17.10.2021 | Primera B Metropolitana | Talleres Remedios | 2 - 2 | Villa San Carlos |
| 22.06.2021 | Primera B Metropolitana | Villa San Carlos | 0 - 2 | Talleres Remedios |