Rusya
Second League - Group 1 •
10.05.2026 — 16:00
Kyzyltash
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.18
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
PSK Dinskaya
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kyzyltash - PSK Dinskaya mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSK Dinskaya %36.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kyzyltash xG
1.55
Dengeli
PSK Dinskaya xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.3
X (Beraberlik)
%29.6
2 (Deplasman)
%36.1
Çifte Şans 1X: %63.9
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.1
1.5 Alt: %29.9
2.5 Üst: %43.0
2.5 Alt: %57.0
3.5 Üst: %22.1
3.5 Alt: %77.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.8
KG Yok
%50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
0-1
%10.1
0-0
%10.1
1-0
%9.8
1-2
%8.0
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.4
İY X: %46.1
İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.46
+
Dep
4.34
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2.05, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.7 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %41.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 11.2 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.6
21.5 Alt: %48.4
23.5 Şut Üst: %35.1
23.5 Alt: %64.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.5
7.5 Alt: %50.5
8.5 İsabetli Üst: %35.7
8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKyzyltash
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PSK Dinskaya
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kyzyltash (0.0)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %29.7
PSK Dinskaya (+0.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.83 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| -1.25 | @6.16 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.00 | @5.50 | %18.2 | %19.6 | @1.22 | %81.8 |
| -0.75 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.50 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -0.25 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %29.7 | @1.95 | %51.3 |
| +0.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +0.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
| +0.75 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.9 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %20.3 | @5.05 | %19.8 |
| +1.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| +1.50 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.33 | %15.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +2.00 | @1.70 | %58.8 | %27.2 | @2.43 | %41.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +2.50 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +2.75 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +3.00 | @3.62 | %27.6 | %21.0 | @1.38 | %72.4 |
| +3.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.50 | @4.58 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 10.1% | 6.8% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.8% | 14.1% | 8.0% | 3.2% | 1.0% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.3% | 7.7% | 4.7% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.5% | 3.0% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Kyzyltash — Son 5 Maç
B
vs Lugansk (D)
0 - 0
PSK Dinskaya — Son 5 Maç
G
vs Lugansk (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.