Paraguay
Division Profesional - Apertura •
14.02.2026 — 00:30
Club Guarani
Elo: 1572λ (Beklenen Gol): 1.83
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Club Sp. San Lorenzo
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%87
Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.83, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Guarani %58.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Club Guarani xG
2.00
Dengeli
Club Sp. San Lorenzo xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.6
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%17.2
Çifte Şans 1X: %82.8
Çifte Şans X2: %41.4
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6
0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.5
1.5 Alt: %23.5
2.5 Üst: %51.4
2.5 Alt: %48.6
3.5 Üst: %29.3
3.5 Alt: %70.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.6
KG Yok
%49.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
1-0
%11.2
2-0
%11.0
2-1
%9.8
0-0
%7.3
3-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.4
İY X: %41.4
İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.0
İY 0.5 Alt: %30.1
İY 1.5 Üst: %35.4
İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5
İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.77
+
Dep
3.65
=
Toplam
9.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.8
8.5 Alt: %40.2
9.5 Üst: %46.8
9.5 Alt: %53.3
10.5 Üst: %34.5
10.5 Alt: %65.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.65, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %43.6
İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.1 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %19.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.9
Ev: 15.2 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
8.4
Ev: 5.4 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.7
21.5 Alt: %32.3
23.5 Şut Üst: %51.7
23.5 Alt: %48.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.8
7.5 Alt: %40.2
8.5 İsabetli Üst: %46.0
8.5 Alt: %54.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiClub Guarani
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Sp. San Lorenzo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Club Guarani (-0.75)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Club Sp. San Lorenzo (+0.75)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| -1.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -1.00 | @2.24 | %44.7 | %24.4 | @1.81 | %55.3 |
| -0.75 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| -0.50 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| -0.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| 0.0 | @1.30 | %77.0 | %24.4 | @4.35 | %23.0 |
| +0.25 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +0.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.75 | %17.4 |
| +0.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.10 | %12.3 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %11.5 | @15.04 | %6.7 |
| +1.25 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.02 | %6.2 |
| +1.50 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @17.00 | %5.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %72.7 | %0.0 | @3.67 | %27.3 |
| +2.00 | @1.47 | %68.1 | %25.4 | @3.13 | %31.9 |
| +2.25 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +2.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +3.00 | @2.73 | %36.6 | %22.4 | @1.58 | %63.4 |
| +3.25 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| +3.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.4% | 5.1% | 2.7% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.3% | 11.7% | 4.9% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.1% | 9.9% | 4.5% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.8% | 6.1% | 2.7% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.1% | 2.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Club Guarani — Son 5 Maç
G
vs Sportivo Luqueno (E)
2 - 1
M
vs 2 de Mayo (D)
1 - 0
M
vs 2 de Mayo (D)
1 - 0
G
vs Sportivo Luqueno (D)
2 - 3
G
vs 2 de Mayo (E)
3 - 1
Club Sp. San Lorenzo — Son 5 Maç
M
vs Club Guarani (D)
2 - 1
B
vs Club Guarani (E)
1 - 1
B
vs Club Guarani (D)
0 - 0
B
vs Club Guarani (E)
0 - 0
M
vs Club Guarani (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.11.2020 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 2 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |
| 10.08.2020 | Division Profesional - Apertura | Club Sp. San Lorenzo | 1 - 1 | Club Guarani |
| 18.01.2020 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 0 - 0 | Club Sp. San Lorenzo |
| 10.11.2019 | Division Profesional - Clausura | Club Sp. San Lorenzo | 0 - 0 | Club Guarani |
| 25.08.2019 | Division Profesional - Clausura | Club Guarani | 3 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |
| 09.04.2019 | Division Profesional - Apertura | Club Guarani | 4 - 1 | Club Sp. San Lorenzo |