Portekiz
Campeonato de Portugal Prio - Group C •
18.04.2026 — 18:00
Fátima
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.19
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Benfica Castelo Branco
Elo: 1448λ (Beklenen Gol): 0.73
Model Güven Derecesi:
%72
Fátima - Benfica Castelo Branco mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fátima %46.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fátima xG
1.55
Dengeli
Benfica Castelo Branco xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.2
X (Beraberlik)
%32.3
2 (Deplasman)
%21.5
Çifte Şans 1X: %78.5
Çifte Şans X2: %53.8
Çifte Şans 12: %67.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.3
0.5 Alt: %15.7
1.5 Üst: %58.1
1.5 Alt: %42.0
2.5 Üst: %30.1
2.5 Alt: %69.9
3.5 Üst: %12.8
3.5 Alt: %87.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.9
KG Yok
%63.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.6
0-0
%15.7
1-1
%13.7
2-0
%10.5
0-1
%9.7
2-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.9
İY X: %51.0
İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.2
İY 0.5 Alt: %42.8
İY 1.5 Üst: %21.9
İY 1.5 Alt: %78.1
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.48
+
Dep
3.28
=
Toplam
7.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.4
8.5 Alt: %62.6
9.5 Üst: %25.4
9.5 Alt: %74.6
10.5 Üst: %16.1
10.5 Alt: %83.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.57 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %28.8
İY 4.5 Alt: %71.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.8 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %26.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 11.3 • Dep: 7.6
İsabetli Şut
6.6
Ev: 4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.7
21.5 Alt: %73.3
23.5 Şut Üst: %14.6
23.5 Alt: %85.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.6
7.5 Alt: %65.4
8.5 İsabetli Üst: %22.4
8.5 Alt: %77.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFátima
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Benfica Castelo Branco
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fátima (-0.50)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Benfica Castelo Branco (+0.50)
@1.85
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -1.00 | @3.61 | %27.7 | %25.4 | @1.38 | %72.3 |
| -0.75 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.50 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %53.9 |
| -0.25 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| 0.0 | @1.47 | %68.1 | %32.4 | @3.14 | %31.9 |
| +0.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +0.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.64 | %21.5 |
| +0.75 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +1.00 | @1.08 | %92.4 | %15.1 | @13.09 | %7.6 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.25 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.40 | %6.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +2.00 | @2.40 | %41.7 | %28.0 | @1.71 | %58.4 |
| +2.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +2.50 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +2.75 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +3.00 | @6.52 | %15.3 | %17.3 | @1.18 | %84.7 |
| +3.25 | @7.20 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| +3.50 | @7.88 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.7% | 9.7% | 3.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.6% | 13.7% | 4.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.5% | 7.6% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.2% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Fátima — Son 5 Maç
M
vs Benfica Castelo Branco (D)
1 - 0
G
vs Benfica Castelo Branco (E)
1 - 0
B
vs Benfica Castelo Branco (D)
0 - 0
B
vs Benfica Castelo Branco (D)
1 - 1
G
vs Benfica Castelo Branco (E)
1 - 0
Benfica Castelo Branco — Son 5 Maç
M
vs Samora Correir (E)
1 - 2
G
vs Fátima (E)
1 - 0
M
vs Fátima (D)
1 - 0
B
vs Fátima (E)
0 - 0
B
vs Fátima (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Benfica Castelo Branco | 1 - 0 | Fátima |
| 26.01.2025 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Fátima | 1 - 0 | Benfica Castelo Branco |
| 01.09.2024 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Benfica Castelo Branco | 0 - 0 | Fátima |
| 26.01.2020 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Benfica Castelo Branco | 1 - 1 | Fátima |
| 25.08.2019 | Campeonato de Portugal Prio - Group C | Fátima | 1 - 0 | Benfica Castelo Branco |