Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round • 23.05.2026 — 19:00

Atlético Malveira

Elo: 1463
λ (Beklenen Gol): 0.75
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Vitória de Sernache

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Atlético Malveira - Vitória de Sernache mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.74, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vitória de Sernache %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Malveira xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vitória de Sernache xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.74 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.2
X (Beraberlik) %35.6
2 (Deplasman) %38.2

Çifte Şans 1X: %61.8
Çifte Şans X2: %73.8
Çifte Şans 12: %64.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.9 0.5 Alt: %19.2
1.5 Üst: %51.8 1.5 Alt: %48.2
2.5 Üst: %24.4 2.5 Alt: %75.6
3.5 Üst: %9.4 3.5 Alt: %90.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.4
KG Yok %66.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.2
0-1
%16.5
1-1
%14.0
1-0
%12.6
0-2
%8.4
1-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.3 İY X: %54.4 İY 2: %26.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.1 İY 0.5 Alt: %46.9
İY 1.5 Üst: %18.5 İY 1.5 Alt: %81.5
İY 2.5 Üst: %4.3 İY 2.5 Alt: %95.7
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.58
+
Dep 3.79
=
Toplam 7.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.0 8.5 Alt: %68.0
9.5 Üst: %20.8 9.5 Alt: %79.2
10.5 Üst: %12.7 10.5 Alt: %87.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.39 Korner (Ev: 1.65, Dep: 1.74)
İY 4.5 Üst: %25.4 İY 4.5 Alt: %74.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.6 | Eşit: %14.9 | Dep: %45.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.6
Ev: 8.6 • Dep: 9
İsabetli Şut 6.2
Ev: 3.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.6 21.5 Alt: %82.4
23.5 Şut Üst: %8.6 23.5 Alt: %91.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.7 7.5 Alt: %72.3
8.5 İsabetli Üst: %16.9 8.5 Alt: %83.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Atlético Malveira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vitória de Sernache
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Atlético Malveira (+0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vitória de Sernache (-0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.27 %8.2 %0.0 @1.09 %91.9
-1.25 @11.16 %9.0 %0.0 @1.10 %91.0
-1.00 @10.06 %9.9 %18.0 @1.11 %90.1
-0.75 @5.30 %18.9 %0.0 @1.23 %81.1
-0.50 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.8
-0.25 @3.14 %31.9 %0.0 @1.47 %68.2
0.0 @2.46 %40.7 %35.7 @1.69 %59.3
+0.25 Ana Hat @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+0.50 @1.62 %61.8 %0.0 @2.62 %38.2
+0.75 @1.43 %70.1 %0.0 @3.34 %29.9
+1.00 @1.24 %80.9 %23.5 @5.22 %19.2
+1.25 @1.20 %83.4 %0.0 @6.02 %16.6
+1.50 @1.17 %85.4 %0.0 @6.83 %14.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.9
+2.00 @2.98 %33.6 %27.4 @1.51 %66.4
+2.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+2.50 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+2.75 @5.48 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
+3.00 @9.08 %11.0 %15.0 @1.12 %89.0
+3.25 @9.89 %10.1 %0.0 @1.11 %89.9
+3.50 @10.69 %9.4 %0.0 @1.10 %90.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.1% 16.5% 8.4% 2.7% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.6% 14.0% 6.3% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 5.0% 4.8% 2.3% 0.7% 0.2% 0.0%
3 Gol 1.3% 1.2% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Atlético Malveira — Son 5 Maç
M vs Oliveira Hospital (E)
0 - 2
B vs Vitória de Sernache (D)
0 - 0
Vitória de Sernache — Son 5 Maç
B vs Atlético Malveira (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
03.05.2026 Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round Vitória de Sernache 0 - 0 Atlético Malveira