Maç Listesine Dön
Norveç Nasjonal U19 Champions League • 01.02.2026 — 15:00

Stabæk U19

Elo: 1546
λ (Beklenen Gol): 3.84
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Aalesunds U19

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%90
Stabæk U19 - Aalesunds U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.83, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stabæk U19 %78.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %90.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %63.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stabæk U19 xG 3.74
Dengeli
Aalesunds U19 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %78.1
X (Beraberlik) %11.7
2 (Deplasman) %10.3

Çifte Şans 1X: %89.7
Çifte Şans X2: %22.0
Çifte Şans 12: %88.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.2 0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.2 1.5 Alt: %2.9
2.5 Üst: %90.0 2.5 Alt: %10.0
3.5 Üst: %77.7 3.5 Alt: %22.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.6
KG Yok %23.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%6.9
4-1
%6.6
2-1
%5.4
3-2
%5.2
5-1
%5.1
4-2
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.5 İY X: %25.6 İY 2: %13.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.9 İY 0.5 Alt: %10.1
İY 1.5 Üst: %69.2 İY 1.5 Alt: %30.9
İY 2.5 Üst: %41.4 İY 2.5 Alt: %58.6
İY 3.5 Üst: %19.7 İY 3.5 Alt: %80.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 9.8
+
Dep 4.98
=
Toplam 14.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.8 8.5 Alt: %4.2
9.5 Üst: %92.3 9.5 Alt: %7.7
10.5 Üst: %87.1 10.5 Alt: %13.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.8 Korner (Ev: 4.51, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %80.8 İY 4.5 Alt: %19.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %86.9 | Eşit: %4.9 | Dep: %8.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 36.4
Ev: 24 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 14
Ev: 9.8 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6 21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.8 23.5 Alt: %1.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.9 7.5 Alt: %3.1
8.5 İsabetli Üst: %93.9 8.5 Alt: %6.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stabæk U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aalesunds U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stabæk U19 (-1.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Aalesunds U19 (+1.75)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.51
%66.0 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.94
%34.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
-1.25 @1.65 %60.6 %0.0 @2.54 %39.4
-1.00 @1.48 %67.7 %18.9 @3.09 %32.3
-0.75 @1.41 %71.1 %0.0 @3.45 %29.0
-0.50 @1.36 %73.8 %0.0 @3.81 %26.2
-0.25 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
0.0 @1.16 %85.9 %14.1 @7.11 %14.1
+0.25 @1.15 %87.0 %0.0 @7.70 %13.0
+0.50 @1.14 %87.9 %0.0 @8.28 %12.1
+0.75 @1.10 %91.3 %0.0 @11.45 %8.7
+1.00 @1.05 %94.9 %7.3 @19.48 %5.1
+1.25 @1.05 %95.1 %0.0 @20.25 %4.9
+1.50 @1.05 %95.2 %0.0 @21.02 %4.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.04 %96.4 %0.0 @27.52 %3.6
+2.00 @1.04 %96.2 %8.7 @26.28 %3.8
+2.25 @1.09 %91.8 %0.0 @12.25 %8.2
+2.50 @1.14 %87.9 %0.0 @8.23 %12.2
+2.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.61 %13.1
+3.00 @1.17 %85.7 %15.0 @7.00 %14.3
+3.25 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.3
+3.50 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.8% 0.6% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
1 Gol 2.0% 3.7% 2.6% 1.3% 0.5% 0.2%
2 Gol 4.3% 6.6% 5.0% 2.5% 1.0% 0.3%
3 Gol 5.5% 8.4% 6.4% 3.2% 1.2% 0.4%
4 Gol 5.3% 8.0% 6.1% 3.1% 1.2% 0.4%
5 Gol 4.1% 6.2% 4.7% 2.4% 0.9% 0.3%
Stabæk U19 — Son 5 Maç
M vs Brann U19 (E)
1 - 2
M vs Aalesunds U19 (D)
3 - 2
G vs Aalesunds U19 (E)
8 - 0
G vs Odd U19 (D)
0 - 1
B vs Odd U19 (E)
2 - 2
Aalesunds U19 — Son 5 Maç
G vs Stabæk U19 (E)
3 - 2
M vs Stabæk U19 (D)
8 - 0
G vs Haugesund U19 (E)
4 - 3
B vs Haugesund U19 (D)
3 - 3
B vs Stabæk U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.10.2025 Nasjonal U19 Champions League Aalesunds U19 3 - 2 Stabæk U19
25.09.2025 Nasjonal U19 Champions League Stabæk U19 8 - 0 Aalesunds U19
09.03.2025 Nasjonal U19 Champions League Aalesunds U19 1 - 1 Stabæk U19
02.03.2025 Nasjonal U19 Champions League Stabæk U19 0 - 2 Aalesunds U19
21.08.2024 Nasjonal U19 Champions League Stabæk U19 3 - 1 Aalesunds U19
07.08.2024 Nasjonal U19 Champions League Aalesunds U19 2 - 2 Stabæk U19