Maç Listesine Dön
Norveç Nasjonal U19 Champions League • 18.03.2026 — 17:00

Sandefjord U19

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.57
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Stabæk U19

Elo: 1546
λ (Beklenen Gol): 1.81
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sandefjord U19 - Stabæk U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 1.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stabæk U19 %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sandefjord U19 xG 1.95
Dengeli
Stabæk U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.0
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %43.0

Çifte Şans 1X: %57.0
Çifte Şans X2: %67.0
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.8 1.5 Alt: %14.2
2.5 Üst: %65.6 2.5 Alt: %34.4
3.5 Üst: %43.7 3.5 Alt: %56.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.0
KG Yok %33.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.4
1-2
%8.8
2-1
%7.6
2-2
%6.9
0-2
%5.6
0-1
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7 İY X: %38.3 İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.1 İY 0.5 Alt: %22.9
İY 1.5 Üst: %45.7 İY 1.5 Alt: %54.3
İY 2.5 Üst: %19.4 İY 2.5 Alt: %80.6
İY 3.5 Üst: %6.6 İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.24
+
Dep 5.61
=
Toplam 10.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.4 8.5 Alt: %24.6
9.5 Üst: %64.3 9.5 Alt: %35.7
10.5 Üst: %52.2 10.5 Alt: %47.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 2.41, Dep: 2.58)
İY 4.5 Üst: %55.8 İY 4.5 Alt: %44.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.5 | Eşit: %12.2 | Dep: %48.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.9
Ev: 13.6 • Dep: 14.2
İsabetli Şut 9.7
Ev: 4.8 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.9 21.5 Alt: %11.1
23.5 Şut Üst: %79.3 23.5 Alt: %20.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.4 7.5 Alt: %24.6
8.5 İsabetli Üst: %63.5 8.5 Alt: %36.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sandefjord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stabæk U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sandefjord U19 (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stabæk U19 (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.27 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.25 @5.74 %17.4 %0.0 @1.21 %82.6
-1.00 @5.20 %19.2 %17.1 @1.24 %80.8
-0.75 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.3
-0.50 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
-0.25 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
0.0 @2.29 %43.7 %24.4 @1.77 %56.3
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+0.50 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+0.75 @1.57 %63.7 %0.0 @2.76 %36.3
+1.00 @1.40 %71.6 %19.8 @3.52 %28.4
+1.25 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+1.50 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.9 %0.0 @6.22 %16.1
+2.00 @1.22 %81.9 %20.5 @5.51 %18.2
+2.25 @1.38 %72.5 %0.0 @3.64 %27.5
+2.50 @1.54 %65.1 %0.0 @2.86 %34.9
+2.75 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
+3.00 @1.82 %55.0 %22.3 @2.22 %45.0
+3.25 Ana Hat @2.08 %48.2 %0.0 @1.93 %51.9
+3.50 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 5.5% 5.7% 3.4% 1.5% 0.6%
1 Gol 4.7% 10.6% 8.9% 5.4% 2.4% 0.9%
2 Gol 4.3% 7.7% 7.0% 4.2% 1.9% 0.7%
3 Gol 2.2% 4.0% 3.7% 2.2% 1.0% 0.4%
4 Gol 0.9% 1.6% 1.4% 0.9% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
Sandefjord U19 — Son 5 Maç
G vs Viking U19 (D)
0 - 1
M vs HamKam U19 (D)
1 - 0
G vs Sarpsborg 08 U19 (D)
2 - 5
Stabæk U19 — Son 5 Maç
G vs Sandnes Ulf U19 (E)
11 - 1
B vs Viking U19 (D)
2 - 2
G vs Aalesunds U19 (E)
4 - 0
M vs Brann U19 (E)
1 - 2
G vs Odd U19 (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.