South-Africa
Super League Women •
09.05.2026 — 14:30
Westerlo W
Elo: 1399λ (Beklenen Gol): 1.30
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Genk W
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 2.25
Model Güven Derecesi:
%85
Westerlo W - Genk W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.30, Dep: 2.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Genk W %58.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Westerlo W xG
1.60
Dengeli
Genk W xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.7
X (Beraberlik)
%21.1
2 (Deplasman)
%58.2
Çifte Şans 1X: %41.8
Çifte Şans X2: %79.3
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.6
1.5 Alt: %12.4
2.5 Üst: %68.9
2.5 Alt: %31.1
3.5 Üst: %47.5
3.5 Alt: %52.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.8
KG Yok
%34.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.5
1-1
%9.0
0-2
%7.3
1-3
%7.1
2-2
%6.2
0-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0
İY X: %36.1
İY 2: %44.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.8
İY 0.5 Alt: %21.2
İY 1.5 Üst: %48.2
İY 1.5 Alt: %51.8
İY 2.5 Üst: %21.3
İY 2.5 Alt: %78.7
İY 3.5 Üst: %7.5
İY 3.5 Alt: %92.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.7
+
Dep
6.56
=
Toplam
11.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.1
8.5 Alt: %20.9
9.5 Üst: %68.8
9.5 Alt: %31.3
10.5 Üst: %57.1
10.5 Alt: %42.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 2.16, Dep: 3.02)
İY 4.5 Üst: %59.1
İY 4.5 Alt: %40.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.0 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %65.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.9
Ev: 12 • Dep: 16.9
İsabetli Şut
10.1
Ev: 4.3 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.2
21.5 Alt: %7.8
23.5 Şut Üst: %84.5
23.5 Alt: %15.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.6
7.5 Alt: %21.4
8.5 İsabetli Üst: %67.5
8.5 Alt: %32.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWesterlo W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Genk W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Westerlo W (+0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Genk W (-0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.38 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| -1.25 | @10.68 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -1.00 | @9.97 | %10.0 | %12.4 | @1.11 | %90.0 |
| -0.75 | @6.27 | %16.0 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -0.50 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -0.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| 0.0 | @3.70 | %27.0 | %21.7 | @1.37 | %73.0 |
| +0.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +0.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +1.00 | @1.82 | %54.8 | %21.8 | @2.21 | %45.2 |
| +1.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +1.50 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.08 | %14.1 |
| +2.00 | @1.19 | %84.2 | %19.3 | @6.32 | %15.8 |
| +2.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +2.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +2.75 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +3.00 | @1.70 | %58.9 | %22.1 | @2.43 | %41.1 |
| +3.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +3.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 6.0% | 7.5% | 5.6% | 3.2% | 1.4% |
| 1 Gol | 3.2% | 9.3% | 9.7% | 7.3% | 4.1% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.5% | 5.6% | 6.3% | 4.8% | 2.7% | 1.2% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.4% | 2.8% | 2.1% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Westerlo W — Son 5 Maç
M
vs Genk W (D)
2 - 0
G
vs Zulte-Waregem W (E)
2 - 1
M
vs Gent W (D)
1 - 0
M
vs Gent W (E)
1 - 3
M
vs OH Leuven W (D)
2 - 0
Genk W — Son 5 Maç
B
vs Zulte-Waregem W (D)
0 - 0
G
vs Westerlo W (E)
2 - 0
B
vs Zulte-Waregem W (D)
3 - 3
G
vs Westerlo W (E)
4 - 2
M
vs Anderlecht W (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Super League Women | Genk W | 2 - 0 | Westerlo W |
| 13.03.2026 | Super League Women | Genk W | 4 - 2 | Westerlo W |