Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 02.05.2026 — 10:00

Melbourne Victory W

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.02
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Melbourne City W

Elo: 1611
λ (Beklenen Gol): 1.33
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Melbourne Victory W - Melbourne City W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne City W %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory W xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Melbourne City W xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %27.5
X (Beraberlik) %29.5
2 (Deplasman) %43.0

Çifte Şans 1X: %57.0
Çifte Şans X2: %72.5
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %69.0 1.5 Alt: %31.0
2.5 Üst: %41.7 2.5 Alt: %58.3
3.5 Üst: %21.1 3.5 Alt: %78.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.9
KG Yok %52.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.9
0-1
%11.8
0-0
%10.5
1-0
%8.7
1-2
%8.6
0-2
%8.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1 İY X: %46.4 İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5 İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.2 İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.13
+
Dep 4.59
=
Toplam 8.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.6 8.5 Alt: %49.4
9.5 Üst: %37.5 9.5 Alt: %62.5
10.5 Üst: %26.0 10.5 Alt: %74.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.01 Korner (Ev: 1.9, Dep: 2.11)
İY 4.5 Üst: %37.3 İY 4.5 Alt: %62.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %37.1 | Eşit: %13.6 | Dep: %49.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 10.2 • Dep: 11.3
İsabetli Şut 7.5
Ev: 3.6 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.1 21.5 Alt: %50.9
23.5 Şut Üst: %32.7 23.5 Alt: %67.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.9 7.5 Alt: %52.2
8.5 İsabetli Üst: %34.1 8.5 Alt: %65.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Melbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne City W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory W (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne City W (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.50 %10.5 %0.0 @1.12 %89.5
-1.25 @8.69 %11.5 %0.0 @1.13 %88.5
-1.00 @7.88 %12.7 %17.0 @1.15 %87.3
-0.75 @4.81 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
-0.50 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
-0.25 @3.09 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
0.0 @2.56 %39.1 %29.6 @1.64 %60.9
+0.25 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+0.50 @1.75 %57.2 %0.0 @2.33 %42.9
+0.75 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.6
+1.00 @1.35 %73.9 %22.6 @3.82 %26.1
+1.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
+1.50 @1.25 %79.8 %0.0 @4.94 %20.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+2.00 @1.75 %57.2 %27.4 @2.33 %42.8
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.1 %0.0 @1.93 %51.9
+2.50 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+2.75 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+3.00 @3.81 %26.3 %20.7 @1.36 %73.8
+3.25 @4.31 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
+3.50 @4.80 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 11.8% 8.5% 3.8% 1.3% 0.3%
1 Gol 8.8% 13.9% 8.6% 3.8% 1.3% 0.3%
2 Gol 4.9% 6.6% 4.4% 2.0% 0.7% 0.2%
3 Gol 1.7% 2.2% 1.5% 0.7% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
G vs Canberra United W (D)
1 - 3
M vs Sydney FC W (D)
2 - 1
G vs Western Sydney Wanderers W (E)
1 - 0
M vs Canberra United W (D)
3 - 1
Melbourne City W — Son 5 Maç
G vs Newcastle Jets FC W (D)
1 - 2
G vs Nasaf W (E)
2 - 1
G vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 2
B vs Adelaide United W (E)
0 - 0
G vs Canberra United W (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.